Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
Dudnes

Nowy sklep

Recommended Posts

• Owner

Witam wszystkich bardzo serdecznie, dnia dzisiejszego zakupiliśmy nową licencję sklepu jak i został on równocześnie jeszcze dziś wprowadzony. Posiada on nowe funkcje, zakup usług można dokonać ze strony naszego sklepu - www.sklep.katujemy.eu bądź bezpośrednio z poziomu serwera wpisując komendę /sklepsms

post-1-0-69952500-1449361958_thumb.png

Sklep obsługuje dwa silniki amxmodx oraz sourcemod w związku z czym zakup usług automatycznie odbywa się na serwerach cs 1.6 oraz cs:go.

Osoby, które posiadały aktywne usługi typu: vip, klasy premium, rezerwacja slota, rezerwacja nicku proszę są o odpowiedź w tym temacie według poniższego wzoru. Jednak przed należy zarejestrować konto w sklepie -www.sklep.katujemy.eu ponieważ będzie potrzebne ID konta do zwrotu gotówki.

Serwer:

Usługi:

Ważność:

ID konta:

Przykład:

Serwer: ONLY DD2

Usługi: vip

Ważność: ważny do 10.12.2015

ID konta: 15

Osoby posiadające uprawnienia Admina proszę są o odpowiedź w tym temacie - http://katujemy.eu/index.php?/topic/12861-nowy-sklep/

Pozdrawiam!

• Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Serwer: ONLY DD2

Usługi: vip

Ważność: nie mam pojecia ale był na 30 dni jakiś tydzien temu kupiony

ID konta: 32

P.s miałem na poprzednim koncie w sklepie 6 wpl tylko niestety nie mam jak tego udowodnić :(

Serwer: ONLY DD2

Usługi: vip

Ważność: jeden vip się kończył, wydawało mi się że dzisiaj minął termin (nie było vipa w grze), więc kupiłem kolejnego vipa, na 60 dni, ale niestety, nie działa...

ID konta: 36

2wck685.png

Dudnes a co jeśli po wgraniu mam problem z zalogowaniem się do sklepu? Może nie jestem poinformowany, ale jeśli nie trzeba było zakładać nowego konta i wszystko jest tak jak było to nie mogę się zalogować a posiadałem jak mnie pamięć nie myli z 16 PLN (miało być na 2 VIPy po 30 dni i 2PLN luzem). Zobaczyłem dzisiaj jak chciałem kupić sb VIPa, że nie mam możliwości zalogowania się :(

Serwer: Brak

Usługi: Brak

Ważność: Brak

ID konta: 46

Ja miałem tylko PLN na koncie i wszystko przepadło. Z tego co pamiętam to było to 16, ale ręki nie dam sobie uciąć. 100% było więcej niż 10zł i mniej niż 20zł. Jak możecie to sprawdźcie dokładnie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.