Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
Mr_Danio

Nowy Użytkownik !

Recommended Posts

Witam Serdecznie, kochane katy jak można zauważyć przy każdym serwerze w odpowiednim dziale istnieje temat Głosuj na (nazwa serwera). Tak jak w każdym temacie była mowa iż za każdy przyznany głos dostajecie w zamian + 1 reputacji na swoje konto. 


jednak od pewnego czasu tak się nie dzieje i punkty są zaległe z racji tego iż autorzy danych tematów są na Urlopie bądź ich ranga nie posiada wystarczającej liczby punktów reputacji do rozdania w ciągu 24h. 


 


Wiele osób mówiło ze Administracja was oszukuje jednak aby pokazać że wcale tak nie jest i zależy nam na was stworzyłem na forum nowe konto. @Cssetti Like


Jest to konto, które bazuje na uprawnieniach zwykłego użytkownika jednak ma ustalony większą ilość przyznawania punktów reputacji. 


Konto jest dostępne dla Vice Administratorów, Administratorów dane do konta wyślę potem każdemu z Administracji na PW. 


 


A was drogie katy bardzo przepraszam za zaległe punkty. Jedyne co mogę obiecać to to że wszystkie zostaną uregulowane dzisiaj i dana sytuacja więcej się nie powtórzy. 


 


Pozdrawiam Mr_Danio


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.