Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
Synek.!

Problem

Recommended Posts

Witam was Katy :) Zakupiłem CS:GO i po zaintalowaniu i aktualizacji i innych duperelach odpalam, jest chwila "bezruchu" w trakcie czego cały czas mam czarny ekran a po chwili pojawia mi się taki test z poleceniami gdy uruchamiam kompa i następuje reset. Ktoś mógły mi pomóc?

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Daj najlepiej jakieś zdjęcie jak to wyglada chociażby z tele bo komunikatów moze być dużo ale przypuszczam ze ten jest od biosu skoro komputer Ci się resetuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Awaria lub uszkodzenie sprzętu. Zazwyczaj komunikat Stop 0x7F występuje po instalacji wadliwego lub niedopasowanego sprzętu (zwłaszcza pamięci) lub po awarii istniejącego sprzętu. Jeśli sprzęt niedawno dodano do systemu, to należy go usunąć oraz sprawdzić, czy w ten sposób problem został rozwiązany. W przypadku awarii sprzętu należy usunąć lub wymienić odpowiedni komponent.  Należy sprawdzić fizyczną instalację wszystkich kart adapterów, w tym modułów pamięci.

 

* Aktualizuj sterowniki karty graficznej 

* Jeżeli zmieniałeś fabryczne ustawienia biosu, przywróć domyślne. 

 

8 Kwietnia wsparcie dla użytkowników windows xp zakończyło się więc pomocy raczej nie uzyskasz, ewentualnie od bota który podeśle Ci porady gdy dasz raport. Polecałbym także zmienić system na chociażby windows 7, jakąś wersje .iso na pewno znajdziesz bo sam instalowałem kilka razy na starym komputerze.

Link to comment
Share on other sites

Znaczy tutaj była Vista Home Premium, ale wiadomo jak to Vista, znajomy taty zainstalował tutaj Widondowsa XP Professional wersja 2002r.  3 GB RAM, 2.16 GHz. Dzisiaj spróbuje poszukać aktualizacji i powiem jak mi to wyszło :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Legend

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.