Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

` Malutki . Wita ! :D


` Malutki .
 Share

Recommended Posts

Dzień Dobry Wszystkim ! :D


Jak widać jestem nowym użytkownikiem tego forum dlatego chciałem się wam troszkę przedstawić, żebyście wiedzieli z kim macie odczynienia :D


Mam na imię Kuba, 17 lat . jestem spokojnym i opanowanym chłopakiem, interesuje się piłką nożna, wędkarstwem, motocyklami i samochodami :)


Chodzę do 2 Klasy Zawodowej na profil Mechanik Samochodowy ! :)


w Counter strike zacząłem grać w podstawówce jako mały gówniarz, zbierało się ekipę po szkole i grało na rożnych serwerach dla zabicia czasu aż do tej pory, tylko ekipa no przeszła na Cs`a Go, niestety mi on nie spasował tak jak 1.6 .


Na wasz serwer wpadłem przypadkowo i nudziło mi się i nie miałem co robić, myślę wejdę i poszukam jakiego fajnego serwerka i tak właśnie padło na oto wasz serwer  Only DD2 który bardzo szybko mi się spodobał !


To tyle z mojej strony, jeśli chcecie wiedzieć coś o mnie więcej piszcie na Pw chętnie odpowiem ! :)


Dziękuje i Pozdrawiam Serdecznie ! :)


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.