Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
Guest Nindżoski

Trzech najlepszych.

Recommended Posts

Jak dla mnie konkurs nie ma większego sensu ponieważ tak naprawde nikt z was nie zagłosuje na osoby które tak naprawde na to zasługuje, tylko każdy zagłosuje na swojego znajomego / kumpla z forum w dodatku większość będzie robić to za namową. 

 

No ale jeśli mamy być uczciwi to bez żadnego głosowanie najlepszymi osobami w sieci powinni być

 

1. @Dudnes - Robi wszystko aby sieć trzymała się jak najlepiej i wykazuje największe zaangażowanie.

2. - Osoba, która od początku gdy tu dołączyłem zawsze mi pomagała oraz innym użytkownikom moim zdaniem najbardziej kreatywna osoba na forum i wiem że oddałby wszystko za tą sieć tak samo jak ja.

3. @Play Może i nie ma go już z nami ale moim zdaniem swoją pracą wyprowadził sieć na szczyt 

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Danio - sieć to jego rodzina, dba o nią, stara się jak tylko może. Przykładem jest chociażby nabijanie głosów na setti gdzie potrafił to robić cały dzień, a taka praca jest strasznie mecząca.

Developer - od początku widziałem u niego pracowitość i do tej pory ja widać.

I pomimo tego, że można wybrać 3 osoby, prosze potraktować to jako egzekwo, ponieważ zasługują na to.

Rydzyk - tak jak kolega napisał wyżej, wszystkim się przejmuje, stara się pomoc gdzie tylko można.

Gtx - stale i sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Nie spotkałem nigdy takiej osoby jak on. Nie kojarzę także, aby były skargi na niego kiedykolwiek.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mam uwzględnić osoby z całego roku to musiałbym wypisać o wiele więcej osób którego swego czasu powalało na głowę zapałem oraz chęciami rozwijania się tej Sieci. Ale pozostanę przy moim TOP5 

1.Dudnes - Pomimo wielu niezbyt przyjemnych sytuacji stworzonych przez niektóre osoby nie poddałeś się i dalej masz siłę do dalszej walki aby ta Sieć wciąż istniała. Niejedna osoba będąc na Twoim miejscu pewnie by się poddała ale Tobie przewodzi wytrwałość i wiara w sukces tej dzieciny. 

2. Developer - Czuwasz przy serwerach oraz jako V@ nie pieprzysz się w tańcu, widać u Ciebie zaangażowanie w dalszy rozwój tej Sieci i czuję, że zostaniesz już tutaj na bardzo długo .

3. Mr_Danio - Od początku biernie uczestniczyłeś na tej sieci nie zależnie od objętej posady, Twoje zaangażowanie jest duże choć było o wiele większe. Do niektórych Twoich decyzji byłem sceptycznie nastawiony a przez niektóre miałem ochotę wyrzucić laptopa razem z biurkiem przez okno :D. Ale co do czego to wiem, że Kochasz tą Sieć i nie pozwolisz na to aby stała się jej krzywda. 

4. GTX - Trafiłeś tutaj przypadkiem i już zostałeś na dłużej, Twoje poglądy na pewne sprawy przez cały ten czas jaki z nami spędziłeś, dawały do myślenia oraz były trafne. Masz łeb na karku co widać po Twoich wypowiedziach. Swoje obowiązki wykonujesz bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak dalej będzie oraz z nami już zostaniesz na bardzo długo. 

5. Play - Tak właśnie Play, pomimo tego co narobił to biorąc pod uwagę to ile czasu oraz pracy włożył na tej Sieci to jak najbardziej należy mu się uznanie. 

Link to comment
Share on other sites

1.Mr_Danio - Jest on podporą sieci nie raz siedział na forum  całymi dniami i pracował przy serwerach jak i forum aby było lepiej nowym użytkownikom 

2. Dudnes - Osoba bez której sieć nie przetrwała by tak długo mimo wielu problemów zawsze znajduje racjonalne wyjście z trudnej sytuacji i dba o dobro naszej sieci.

3. Developer - Pracowita osoba dzięki niemu mamy tak dobre serwery na których zdobywam nowe doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

Dudnes - Wiadomo za co, gdyby nie on, to ta sieć by nie istniała

Mr_Danio - Gdyby nie jego pomoc, ciężko by było w ogarnięciu wszystkich rzeczy

Developer - Dobrze zajmuje się serwerami :)

Link to comment
Share on other sites

Dudnes - Jak wiadomo gdyby nie on to sieci by nie było.

Mr_Danio - Aktywnie stara się pomagać i uczestniczyć w życiu sieci, zależy mu na dobru sieci.

Play - Znałem go dobrze, niestety nie wiedziałem jak może daleko się posunąć, ale doceniam to co zrobił przed na sieci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.