Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
Dudnes

Już rok razem!

Recommended Posts

• Owner
  • Popular Post

15_logo2.png

Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciałbym was poinformować iż dokładnie dnia 17.10.2015r minie rok naszej sieci. Jestem bardzo zadowolony, jest to mój sukces między innymi. Kiedyś próbowałem otwierać swoje serwery ale długo nie stały, góra 2-3 miesiące. Ten oto projekt wytrzymał rok! i to wszystko dzięki wam bo to Wy budujecie naszą społeczność. Mam nadzieje, że za rok znowu się spotkamy i będę mógł napisać podobny temat jednak z inną nazwą "Ponad dwa lata razem". Dziękuje wszystkim, którzy byli z nami oraz Ci którzy są nadal!

W ramach podziękowań, mam dla was małą niespodziankę, może nie jest o majstersztyk ale napracowałem się trochę przy tym!

Odnotowania przez cały rok z których możemy być dumni.

- Serwer ONLY DD2 1.6, miesiąc około grudzinia / stycznia, najlepsza pozycja w GT - 64 miejsce.

- Początki serwera ONLY DD2 CS:GO 26/26, miesiąc około lutego - NR1 w Polsce.

- Największy dochód z serwerów, miesiąc grudzień - 1580zł brutto sms, 325zł przelew brutto.

- Serwer BF2 rekord 21/22 graczy przez 23,2H, miesiąc około grudnia, stycznia.

- Rekord liczby serwerów: 13

- Najwięcej unikalnych odwiedzin strony 2200-2500, miesiąc luty / marzec.

- Najlepszy drop graczy na serwerze ONLY DD2 CS:GO - AK-47 Czarny laminat factory new

- Najwięcej aktywnych użytkowników w ciągu 24h - 146, marzec

Nie wszystkie osiągnięcia zostały zapisane, zapewne nie o wszystkich pamiętam.

Jednak mam nadzieje, że będzie ich więcej!

• Like 13
  • I love it 1

WOW! Zajebisty prezencik na rocznice :D Miło popatrzeć na Was wszystkich i ogólnie jestem dumny z tego, że już taki szmat czasu spędziłem z tak wspaniałymi osobami jakimi jesteście :3 Kocham Was Misiaki Katy  :wub:

p.s Kajman, leszek zawsze spoko :D

Tak się składa, że jestem tutaj od samego początku powstania sieci "Katujemy".

Bardzo miło mi się to czytało z uśmiechem na twarzy, zostanę tutaj do końca i nie mam zamiaru się stąd ruszać.

Pozdrawiam wszystkich Katów! B)

• Like 3

Ahh pamiętam dzień z którym tu dołączyłem był to 20 Stycznia 2015r. Być może nie jestem z wami pełnych 12 miesięcy jednak jestem dumny z tego ile czasu spędziłem tu tak naprawdę i ile serca włożyłem w pracę, która wykonałem tutaj przez te nie mal 9 miesięcy i to nie było zrobione z myślą o mnie tylko z myślą o was, o mojej rodzinie, którą kocham. Może popełniałem błędy jak każdy z was ale wszystko co tu zrobiłem było tylko i wyłącznie dla was moje kochane katy <3. Cieszę się że mamy ten ciężki rok za sobą były za równo wzloty jak i upadki przeżyła to każda wielka sieć na którą wyrastamy ponieważ zostali tylko najsilniejsi ! Wierze że ten rok to tylko x(niewiadoma) tego co jeszcze razem tutaj przeżyjemy. Wielu z was nabrało przez ten rok wielkiego potencjału, doświadczenia, które jest w większości dziełem naszego mentora @Dudnes wielu z nas czasem potrafiło narzekać sam to robiłem,  że często go nie ma i przydałby mu się ktoś do pomocy ale szczerze zobaczmy ile on przeszedł stracił 2 wielkie i byłe już postacie na tej sieci jakimi byli Astral i Play byli już Administratorowie, którzy po mimo swoich błędów i opuszczenia sieci przyczynili się takze do jej rozwoju i to im takze należą się wielkie podziękowania. Lecz to Dudnes był naszym Ojcem dzięki niemu potrafiliśmy zebrać się w kupę i walczyć o to by żyło się tutaj jak najlepiej, ja także dzięki wielu rozmową z nim potrafiłem uwierzyć w siebie i znaleźć motywację do dalszej pracy, to dzięki wam Drogie katy 6 miesięcy temu mogłem cieszyć się awansem na stanowisko V@ na którym jestem do dzisiaj i mam nadzieję że zostanę nim tutaj dalej na najbliższe lata naszej współpracy i sprawię aby było tutaj dla was jak najlepiej, jak w domu. Wrac z nowym rokiem pracy wchodzimy w stan większego profesjonalizmu kiedyś powiedziałem Dudnesowi ze zostanę tu na zawsze i z nim do końca i tak też zrobię nigdy stąd nie odejdę i wyciągnę sieć na szczyt obiecuję wam równoznacznie że nowy rok zaczniemy z wielkimi pracami, które zmienią naszą sieć w jeszcze bardziej zorganizowaną i szanowaną. 

Pamiętajcie mordeczki jestem tutaj z wami by wam pomagać i zawsze macie we mnie wsparcie w każdej sprawie lecz myślę że wy sami o tym dobrze wiecie. Ja także wam dziękuje zawsze mogłem porozmawiać z każdym z was i zawsze zostałem przez was wysłuchany. Dziękuje wam za dobre rady, które często od was dostawałem. Po prostu dziękuje za to ze jesteście tutaj i mam nadzieję że będziecie tutaj ze mną jak i resztą ekipy na zawsze

Co do sukcesów się nie wypowiadam bo jest ich mase więcej. 

@Dudnes Świetny filmik mordko kocham cię zostanie to na lata <3 Dzięki za wszystko i za to że z nami jesteś nigdy nie pracowałem z lepszym szefuńciem, ale i tak jesteś botkiem i obyś został nim na kolejne lata !!

• Like 3

Pamiętam jak się rejestrowałem 8 października ubiegłego roku. Zleciało w mgnieniu oka, tyle osób co mogę tutaj określić mordami nie zliczę na palcach obu rąk :D Czasem wracam sobie w myślach do przeszłości jak z Rydzusiem, miskiem, swietym, bykiem, blaszką oraz pingwinkiem katowało się na 1.6. Potem mi pospierdzielali na cs:go i nie miałem z kim grać poza Hanem i musiałem pójść za nimi do CS:GO aby po tygodniu gry grać lepiej niż Rydzuś po paru miesiącach :D (Nie bij za to mordo haha :D ). Obyśmy trwali jak najdłużej. Elo 5 !

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Widzimy się za rok!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.