Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
Guest

Konkurs by Ojciec R.

Recommended Posts

KONKURS!!! 

Witam was moje drogie Katy, z okazji przybicia mi już 26 lat postanowiłem zrobić dla was konkursik. 

Będzie on polegał na pokazaniu wszystkim forumowiczom swojej artystycznej duszy, a mianowicie nad zrobieniem pracy graficznej lub rysunkowej, której tematem przewodnim będzie "Katujemy".

Wasza praca może być stworzona na komputerze jako grafika, lub na arkuszu papieru. 

W pracy muszą się znajdować 2 rzeczy:

- Nick autora.

- Nazwa naszej sieci "Katujemy.eu" 

Sam temat przewodni "Katujemy" rozwija wachlarz możliwości, dla osób najbardziej kreatywnych przewidywane są nagrody. 

A co do nagród, odbędzie się losowanie dwóch nagród. Każda osoba która weźmie udział w konkursie musi zaznaczyć o jaką nagrodę chce powalczyć. 

NAGRODY:

Pierwszą nagrodą z myślą o graczach Cs:GO jest skin do owej gry: 

- AK47 - Redline z 3 sticker'ami Virtus.pro oraz 1 ESL One Katowice 2015. 

Drugą nagrodą z myślą o graczach zarówno 1.6 jak i naszych serwerów Cs:GO:

-  Konto VIP na okres 3 miesięcy. 

Konkurs będzie trwał przez 7 dni, po 7 dniach prace zostaną ocenione przez JURY w którego skład będą wchodzić "RED" oraz założyciel konkursu (czyli Ja xD) 

Zachęcam wszystkich do zabawy i czekamy niecierpliwie na wasze prace Kochane Katy :) W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać do mnie na PW :). 

hzxqd9vii74j.jpg

@REF. Pozostało 2 dni do końca! Serio nikt z was siedząc w szkole na nudnej lekcji nie rysuje nic z tyłu zeszytu? Wiem, że jesteście bardzo kreatywnymi bestyjkami, do dzieła drogie Katy. 

Wiem, że to nie jest nic fenomenalnego, lecz bierzcie to pod uwagę, iż ja się coś starałem w przeciwieństwu do innych, którzy nie mówię, że wszyscy, lecz większość nic nie zrobiła ! Proszę o rozpatrzenie mojej pracy

PS: Chciałbym dostać sikn tego Akacza :D

LAki wiem, że se jaja robisz :D

katujemy.bmp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.