Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
Sebu3

Serwer TeamPlay Cs 1.6

Recommended Posts

Witam, zawsze zależało mi aby był serwer TP, wpadłem na pomysł, że jeżeli tak go chce to dlaczego nie zacznę działać.

Jestem w stanie co miesiąc wpłacić 30zł (jeżeli zostałbym opiekunem :P)

http://zapodaj.net/debef68ad8fe1.bmp.html

Tu np. ktoś by dopłacił 6zł.

http://zapodaj.net/339434123da59.bmp.html

A tutaj, sam mógłbym spłacić miesięczną kwote.

Po co mam wydawać na LoL'a który mi się znudził, powróciłem do Cs'a chcę pograć na dobrych warunkach

+ Serwer jest Steam + Non Steam aby gracze NS też mogli pograć :).

Z mojej strony to tyle, Miłego dnia!

• Owner

18 slotów to max na TP, jednak taki serwer moim zdaniem to tylko steam bez non steam. Wtedy też potrzebne są reklamy, a czy byłbyś w stanie kupować reklamy? bo sama opłata serwera nic nie da, żeby stał pusty to nie sztuka. 

Powiem tak, ja dam rade 30zł, na pewno znajdzie się ktoś chętny który mógłby mi pomóc.

Według mnie NS też może pograć, rozumiem, że to serwer np. ,,skill" i wgl. ale są też dobrzy gracze bez steam którzy by chcieli tam pograć.

A np za niewykonywanie celow mapy bylby kick/ban 5 min. Nie wiem, według mnie Steam + Non steam. 

Nie wyobrażam sobie serwera TP Steam + Non steam :D Taki serwer ma rację bytu tylko dla graczy posiadających platformę steam. Po drugie rozkręcenie TP jest ciężkie i bez reklam ani rusz, a pchanie pieniędzy w taki serwer "aby był" mija się z celem. Zamiast upierać się przy serwerze który ma znikome szanse na utrzymanie się, proponuję jak już zainwestować i stworzyć serwer 1.6 Cs:GO MOD z tego co wiem tego typu MOD staje się dość popularny i myślę, że spokojnie by się utrzymał. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Brak zainteresowania tematem.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.