Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
-=byku=-

Nie poddaje się tak łatwo -=byku=-

Recommended Posts

Imię : Piotr
Staż na forum : 20.01.2015
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Na forum jestem od rana do wieczora co widać przez ostatnie 2 miesiące.
Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 9
Dlaczego ty? : Taką posadę już miałem i ogarniałem ją bardzo dobrze, użytkownicy byli zadowolenie gdy potrzebowali z czymkolwiek pomocy. Nigdy nie zostawiłem nikogo na "lodzie" gdy potrzebował jakiejkolwiek pomocy, jak zdarzyło się, że czegoś nie do końca wiedziałem jak pomóc, od razu pisałem do kogoś takiego kto pełni tą funkcję lu wyżej ustawiony, ale nie olewałem tej sprawy. Myślę, że byście i wy również byli zadowoleni moją pracą. Wiem, że  składałem już raz podanie, nie chcieliście mnie może i teraz też tak będzie, ale wiem jedno ja się nie poddam bo zawsze walczę do tego co sobie postanowię.

Znajomość IPB [0/10] : 10 (tu serio mam doświadczenie, miałem kiedyś swoją sieć ale z braku czasu bo więcej kiedyś było nauki jak jeszcze chodziłem do szkoły niestety musiałem oddać ją w dobre ręce. Wiem stała bajka "miałem swoją sieć" ale serio ją miałem) 

Pozdrawiam -=byku=-

Byczku, niestety muszę być na nie ze względu na to :

-aktywność troszkę kiepska

-ortografią nie świecisz i mówię to prosto z mostu, czasami Twoje błędy aż rażą w oczy i nie chce się dalej czytać

-interpunkcja również troszeczkę leży

Plusami są:

+staż na naszej sieci

+duży czas spędzony na serwerach

Sorry byku ale prawda jest taka, że musiałbyś trochę poduczyć się polskiego ;) Bez urazy oczywiście. 

• Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.