Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

UWAGA UWAGA!

Guest Mars.
 Share

Recommended Posts

Powiem tak prosiłem wielokrotnie szybkiego aby został na sieci, a także aby na nią wracał i za każdym razem udawało mi się go tu przyciągnąć. Jednak ostatnim razem nic z tego nie wyszło mimo to siedząc u Playa dogadywałem się z nim na SB tak jak za starych lat i ucieszyło mnie jego pożegnanie tam bo wiedziałem że wróci do nas. Mimo swoich odejść i powrotów nie straciłem szacunku do tej osoby bo wiem ile serca wkładał w pracę na tej sieci i jako jedna z nie wielu osób wprowadzał zawsze pozytywną atmosferę w  nasze szeregi. 

Jednak jedyne co mnie najbardziej zabolało to dzień w którym pisałem z nim o Playu na GG i go cisnął wraz ze mną, a jak się potem okazało miał już tam konto i jego podanie na modka było w toku. Pomyślałem że poleciał na rangę ale swoim powrotem udowodnił że tak nie jest. Moim zdaniem na tej sieci zrobiłeś bardzo dużo i być może i tutaj zostaniesz kiedyś modkiem czego życzę ci z całego serca. 

Ja osobiście witam cię z powrotem bardzo serdecznie i licze że będzie jak dawniej ;) 

Co do rangi zasłużony zdecydowanie na nią zasługujesz. Osobiście nie chciałem mu zabrać tej rangi co potwierdzi sam Szybki, ale zrobił to kto inny. Dlatego będę teraz chamski i tej rangi ci nie dam i niech zrobi to ktoś inny ;) 

Witam w ekipie mordeczko !!

Troskliwy Miś. chłopcze nie bój się wypowiedzieć jego imienia! to Play  :D

Szybki tutaj zawsze będziesz mile widziany, w końcu jesteśmy wszyscy jak jedna wielka rodzina, jednak jak zbyt często będziesz ją opuszczał może popsuć więzi :)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.