Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Wielka Propozycja !! Zapraszam wszystkich do wypowiedzi !

Mr_Danio
 Share

Recommended Posts

Witam, w tym temacie chciałbym przedstawić wam kolejną propozycję, która powinna być bardzo dobra dla naszej sieci, a mianowicie.

1. Jak już wszyscy wiemy po zaniedbaniu sieci wracamy w końcu do gry i będziemy walczyć o jak najlepsze rozwinięcie sieci, bo przecież nie pozwolimy upaść sieci, która ma niemal rok. A więc pierwsza propozycja:

- Jak sami wiemy nasze serwery nie kręcą się obecnie zbyt dobrze oprócz naszego Only DD2, który po dłuższym czasie pustek wraca do gry dlatego chciałbym zaproponować aby na obecną chwilę zrezygnować z jakiegoś serwera i skupić się na rozwinięciu 2 do maximum i dopiero potem dodać kolejne ponieważ wcześniej dodając za dużo serwerów zrobiliśmy błąd ponieważ nie wyrabialiśmy się z opłatami i reklamami widać było że to wszystko ze sobą nie współgrało przez co jesteśmy lekko w plecy. 

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem było by pozostawienie na sieci serwera 

- Only DD2 

- Cod Mod 301 / Jail Break (jeden z nich, lub wcale)

i tutaj jeśli jesteście na tak to jaki serwer chcielibyście aby pozostał dalej

2. Propozycja:

Jest ona jak dla mnie o wiele ważniejsza i myślę ze powinna zostać dodana w życie forum już jakiś czas temu, a teraz to już na 100%.

O co chodzi ? Jak wiemy przy pisaniu podań na Admina jednym z najważniejszych wymogów jest *Steam Jednak nie oszukujmy się posiadanie Steama, a nie posiadanie go w tych czasach nie różni się kompletnie niczym i szczerze nie ma znaczenia czy ktoś tego Steama posiada czy nie bo jeśli ktoś chce się odpalić zrobi to i tu i tu bez żadnych większych konsekwenscji ponieważ VAC nie wykrywa banów dla czitów nowszych niż 2012r.

Pamiętam sam dobrze czasy gdy Steam był rarytasem i kto go miał był uważany za czystego gracza i nie ulegał sprawdzaniu ponieważ sama platforma była oznaką czystego i ogarniętego gracza. Jednak było to w latach 2008-2012 teraz Steam można śmiało określić jako produkt który dostarcza więcej możliwości podczas gry. 

Dlatego moją propozycją jest zniesienie wymagania o posiadaniu Steama i wprowadzenie zasady dla adminów Steam + Non Steam.

Na naszym serwerze jest bardzo wiele osób które chciałoby te podanie złożyć ale nie mogą ponieważ nie mają Steama, który dodatkowo zamula grę i powoduje spadek FPS. Zniesienie wymagań dało by nam nową bardzo dużą i różnorodną ekipę adminów, którymi sam bym się zajął i wziął za nich odpowiedzialność więc by nikt nie powiedział ze Non Steam to czituje jeśli by tak było wyjazd i degradacja oczywiście tak samo jak w przypadku paru naszych byłych kolegów  z sieci którzy oszukiwali będąc w administracji podczas gry na Steamie.

Kolejne + które z tym idą to 

+ Składki

+ Więcej adminów 

+ Porządek na serwerze = Więcej graczy

+ Zgrana ekipa dzięki której można będzie postawić kolejne serwery

Znam Wielkie rozwinięte sieci które nie mają wymogu Steama i prezentują się świetnie mają mnóstwo adminów którzy pilnują serwer 24/7, a ich liczba użytkowników forum zalogowanych dziennie wynosi 200+ gdzie u nas 146 było najwięcej już bardzo dawno temu więc czemu nie mielibyśmy pobić tego rekordu skoro innym sieciom to nie przeszkadza w rozwijaniu to dlaczego nam miało sprawić by to problem tym bardziej że Adminami zajmę się ja jak i opiekunowie serwerów. Myślę że jest to najsensowniejsze co możemy zrobić dla sieci i myślę że powinno to zostać w 100% zaakceptowane !

Jestem za tym żeby COD został

Co do steam to dla mnie odpada. Jest to wydatek około 10 zł max więc co komu zależy? Składkę będą płacić a na steam ludzie kasy nie mają? Na NIE

A po co kupywać Steama skoro nic on nie daje ?? Większość graczy woli grać na NS ponieważ jest większa płynność gry a na Steamie po tych aktualizacjach gra ma coraz mnie FPS więc gdybym miał wybierać grę na Steamie czy na NS wybrałbym na NS. Idąc takim tokiem myślenia nigdy nie ruszymy sieci do przodu.

COD zostaje, co do steam nie zgadzam się i jestem na nie.

Aktualnie steam z 1.6 kosztuje dychę, nawet już od dawna widuję po pięć zł, a umówmy się - to jest śmieszna cena (szlugi więcej kosztują).

Nie wiem co niektórzy mają z tym swoim zagadnieniem, że steam odbiera płynność i fps, jasna rzeczą jest że steam to oficjalna aplikacja od firmy i więcej waży i większe ma wymagania niż NS który jest fake clientem, ale te wymagania nadal są śmieszne i każdy powinien mieć dobre 100 fps przy teraźniejszym okresie.

No chyba że ktoś posiada ramu 1gb i grafika zintegrowana, to ja się nie dziwie..

Aha i słyszałem, że jest kilka osób które spadek fps zganiają na aktualizację - te aktualizację były bardzo dawno temu, ta jedna główna w której kanter był rozjebany i aktualne update nie psują nic, ani nie powodują żadnych spadków. 

Aktualizacja Steama z przed 4 dni spadek FPS z 80 na zaledwie 45 i powiesz mi ze nie wywołują spadków ?? 

Nadal nie rozumiem dlaczego się opieracie nie mamy wcale adminów, sieć śmierdzi pustkami a 90% użytkowników nie ruszy tyłka żeby coś z tym zrobić. A ten steam w wymaganiach nie jest potrzebny do niczego odpala się tyle samo osób co ma steam czy NS więc różnicy nie ma dlatego nie rozumiem po co te wymaganie dalej jest na naszej sieci bot ylko dzięki temu nie mamy zadnych adminów i nie zdobądziemy gracyz nigdy.

COD zostaje, nie ma opcji, gra duzo stalych graczy. Oczywiście każdy z serwerow CS:GO dobrze sie kreci, bo praktycznie full osob tam gra, wiec kazdy z serwerow CS:GO zostaje :>

Jestem za zniesieniem steam'a bo nie ma to roznicy, tu czy tu mozna sie odpalic.

COD powinien zostać moim zdaniem, dochody z tego moda mogą być całkiem duże (premki, mega premki, vipy). Co do steam, nie jestem 100% przekonany. Odpali się na steam dostanie VACA i będzie palił wrotki z posady admina i naszej sieci. Odpali NS też będzie palił wrotki. Są też sytuacje, że ktoś ma steama, ale gra na NS przez lagi, spadki fps itp., wtedy gdy mamy 100% pewność że posiada tego steam można by taką osobę przyjąć moim zdaniem. 

Steam był wymogiem i będzie, nie chodzi tutaj już o samą grę ale o reprezentacje. Wyobrażacie sobie Adminów NS? bo ja szczerze mówiąc nie! steam musi być konieczne, tym bardziej że koszt steam na dzień dzisiejszy to 10zł więc nie przesadzajmy. Jeżeli chodzi o serwery myślę, że nie ma co rezygnować z ani jednego. DD2 ma stałych graczy i się kręci cod i jb gorzej ponieważ dawno nie było tak reklamy jednak pomimo to i cod i jb mają swoich bywalców. Koszt opłacenia jednego z nich nie jest dużo, zaledwie 22 sloty licząc jeszcze kupienie wplnów po przeliczniku 0,5-0,6 to wychodzą grosze. Tak jak obiecałem we wrześniu zakupie reklamy na każdy serwer cs 1.6 i zobaczycie czy warto rezygnować z któregoś:)

• Like 1

HAHAHAHAHHA steam sciągnąć? zenua... 

Steam jest między innymi dlatego że można je wsadzić między innymi na ac/bl w takim przypadku ola jest już na ac a nwm dlaczego nadal ma admina. Ta opcja jest po to by można było wsadzić kogoś na ac, a na ac nie ma ludzi którzy są na tej serverowni adminami, bo gdyby się wrzuciło demko tutaj na forum katujemy, to jakis obronca praw zwierząt by powiedział że demo clear a na ac by poleciał banik, jest różnica.

Po za tym gdyby ktoś chciał zostać adminem to niech wyda tą dyche na tego steam, ja kupiłem 2 steamy z cs'em za 5.99 jeden 2k3 drugi 2k7 bodajże . teraz na allegro jest dycha za steam, za dużo ? a na vipa mają kase nie ?

to jest tak dlatego że gdy przeniosą się z ns na st to skill spadnie i juz tak fragować nie będą, w sumie ja gdy gram teraz mam ochotę rozpisać pare osób, które jest znane na servie a cheatują, póki jest hltv.

Lagi? człowieku jakie ty masz lagi? masz może kompa z 86 i masz lagi.. mam laptop, procesor pentium dual core 2x 2ghz i wyciągam normalnie 60 fpsów jeszcze przy włączonym tsie, miałbym pewnie więcej ale monitor z laptopa nie odświeża więcej niż 60 hz. a mam jeszcze spaloną część bo gdy gram w gry większe to laptop się przegrzewa i wyłącza, cs 1.6 jest z 2000 roku i ktoś w 2015 roku ma mieć lagi ? zenua

2 sprawa związana z serverami, JB jest totalnie pod kase, bez vipa/svipa nie idzie tam nic zdołać, ktoś kto ma vipa a ktoś kto nie ma nic, wiadomo kto wygra, kto ma przewage, przywileje vipa i svipa to totalne dno.. + mozna jeszcze nałożyć na sievie vipa i svipa wtedy to 5 ct nie ogarnie 1 tt. sprawa jest prosta bez vipa nic nie podołasz na JB.

Cod mod : JB oraz COD to praktycznie 2 mody na którym idzie hajs wyciągnąć, po tym jest jakieś bf2 gdzie można kupić odznaki i vipa i nwm co nawet jest po tym... Na codzie można kupić klasy + vipa również opłacalny zysk lecz gdy ktoś ma range nawet randoma to idzie pokonać typa co ma premium spremium.. no chyba że znowu klasa dana z premium będzie miała przywileje z kosmosu . Trzeba patrzeć na przywileje, na JB nie da się praktycznie grac bez vipa, grając z vipem, na cod modzie w połowie da sie grać, na only dd2/ffa raczej bez zbędnego problemu lecz VIP ma troche tych przywileji, hp za head/zabicie co runde ma armor granaty i karabin gdzie ja bez vipa co 2 rundy gram eko a czasem nawet nie kupuje granatów/armora . ale da sie zabić.

nawet nie wiem na cholere w 1 rundzie vip ma 1800 kasy + jeszcze jak kupi dla siebie mp5 rzuci 2 fleshe na resp reszta tak samo ma juz kase na mp5, powinni to zblokować, tzn w 1 rundzie jak się rzuci flesh kase nie dostanie poszkodowany + wyjebac te 1k dolarów w 1 rundzie no bo kurde runda pistoletowa to pistoletowa może jeszcze wymyślcie podwójny skok dla vipa...

~ Sprawa z płaceniem za admina, ktoś jeszcze za niego płaci? odkąd nie grałem na JB minęło z pół roku a nadal mam admina na tym modzie, chodź wyrzucili mnie ze stanowiska oraz nie płace od tamtego czasu, gdyby to było regularnie sprawdzane kasy by było znacznie więcej, np. na reklame .

również można wprowadzić bezpłatnego vipa w godzinach 00:00/01:00 do np. 06:00 . ale to na pewno się nie zda

Konkursy, wiadomo dużo ludzi zachęcają konkursy, więc nie wiem na co czekać, porobić konkurs np. na JB kto będzie mieć najwięcej buntów/życzeń wygrywa coś tam/ na cod / dd2 top15, nawet reklamy nie trzeba zbytnio dużej a zachęci to ludzi do grania, np by mieć te bunty na JB trzeba posiadać tego VIP/SVIPA by mieć ich najwięcej gdy bd taki konkurs, wtedy ludzie zaczną kupować by wygrać ten konkurs, a nagrody mogą być serverowe, np. jeśli posiada gracz steam, to admin na 15/30 dni lub przedłużenie vipa/svip na kilka tygodni/miesiąc.

OSÓB mniej na serverze siedzi nie dlatego że reklamy nie ma, dlatego że nie ma od większego czasu konkursów bądź dlatego że NIE DA SIĘ grać (przykład JB) na serverze gdzie siedzi SVIP który ma jeszcze VIPA ma 300 hp auto bh 50 skoków . Pomyślcie rozsądnie, dajcie na serwer 5 osób bez vipa i dajcie svipa zenua.

Wypowiedzcie sie dalej co o tym sądzicie, znam serwerownie która była aktywna od bodajże 2k10 a od niedawnego okresu czasu umarła, forum działa serwery już nie nikt nie pisze na forum, tyle, jak tak dalej będzie tu będzie tak samo, a serwerownia była podobna do tej, ludzie na niej grali nawet bez reklamy, upadła dlaczego? bo była powiedzmy zaniedbywana, administracja miała ze sobą problemy i inne konflikty.

Steam był wymogiem i będzie, nie chodzi tutaj już o samą grę ale o reprezentacje. Wyobrażacie sobie Adminów NS? bo ja szczerze mówiąc nie! steam musi być konieczne, tym bardziej że koszt steam na dzień dzisiejszy to 10zł więc nie przesadzajmy. Jeżeli chodzi o serwery myślę, że nie ma co rezygnować z ani jednego. DD2 ma stałych graczy i się kręci cod i jb gorzej ponieważ dawno nie było tak reklamy jednak pomimo to i cod i jb mają swoich bywalców. Koszt opłacenia jednego z nich nie jest dużo, zaledwie 22 sloty licząc jeszcze kupienie wplnów po przeliczniku 0,5-0,6 to wychodzą grosze. Tak jak obiecałem we wrześniu zakupie reklamy na każdy serwer cs 1.6 i zobaczycie czy warto rezygnować z któregoś :)

co to Twojej wypowiedzi, steam ok. Reklama ok, tylko reklama nawet nic nie da, nie no, może da lecz ludzie jak wejdą na serwer zobaczą co daje SVIP to szybciej wyjdą niż wejdą na serwer, pamiętam jeszcze Tomka propozycje o Ultra vipie "hahaha" zenua.... sam bym tak zrobił bo jeśli porównamy przywileje Svipa do normalnego gracza to prosze cie, wejdź na inny jb i zobacz co tam daje vip/svip choć nawet svipa nie ma na większości jb... co do opłacenia serwera wiadomo, sam kupowałem wpln na 1s1k w przeliczniku 0.55 co do reklamy to już inna kwestia, rezygnować z serwera raczej nie trzeba, tylko tak jak napisałem ludzi odstrasza przywilej svipa. Podam przykład, jest osoba która wejdzie na serwer bo zobaczyła baner z reklamą czy inne gówno, wchodzi na jb, gra 1 mape widzi co robi SVIP i co daje SVIP chce również mieć takie przywileje bierze telefon od matki wysyła te gówniane 17 zł bo to nie jego pieniądze najwyżej matka będzie sie dziwić ze pieniądze z telefonu znikają i ma frajde na miesiąc. Druga osoba wejdzie zobaczy co daje SVIP i co robi SVIP, nie jest taka tępa żeby wydawać pieniądze realne na głupią gre od razu wychodzi i szuka inny serwer, gdzie svip nie ma 500 hp i 50 skoków i jest nieśmiertelny .

Ja mam bana na AC? Ty sobie chyba jaja robisz ;)

dobra jednak pomyliłem, nie Ty tylko ta druga ola, ale ona nie ma admina chyba, z tego co wiem to ma vip a o adminie nwm... jeblo mi sie bo ona 2k4 i Ty 2k4..

Nie tylko ty jesteś :P 

Co do Oli.. Ona ma steam ode mnie, całą sprawę tłumaczyłem Mr.Danio jak kupił steama.. Ona nie dostała tego bana tylko osoba, od której ja go kupiłem.

nie wiem, tamta ola ma ac ta może tak samo, ale jeszcze i tak bl i inne strony pozostały ..

Ode mnie się odpierdziel bo nic na mnie nie masz :) Jak tak bardzo ci zależy to mogę Ci podać id i sobie to sprawdzisz ale chyba to ja wiem najlepiej czy jestem gdzieś zbanowana ;) Co do drugiej Oli to tak jak napisałeś, ona nie ma admina tylko VIP'a a jej sprawa pozostała już dawno wyjaśniona :)

Dobra jebać, ale między innymi dla tego jest STEAM wymagany, bo są taborety co staną murem za kimś na tym forum a na ac już tak elegancko nie ma, choć i tak tak są przekręty. wiadomo 2 paczki fajek i ma sie ub.

Jeszcze może dodam sprawa z forum i aktywnością osób, na forum siedzi mało osób z czego 3/4 to cała rada teamu admini moderatorzy etc. graczy ile jest? 5-10 ? reszta wchodzi na forum wrzucić skarge bądź czyste ssy ;d

a właśnie, na serwerze admini banują kler ludzi ze steamem sądząc że wh, nie wiem kto dał takim osobom admina skoro nie rozróżniają kler od cheata, a cheaty grają od kilku miesięcy na serwie i nic hehe te znajomości :) "Ja go znam on nie może cheatować" tak samo było w przypadku gdy dawno dawno temu ja pewnego admina rozpisałem .. hehe. okazało się co innego.

przykład 1

przykład 2

To ja również od siebie coś dodam.

Ludzie my rozmawiamy o grze z 99 roku a nie o GTA V? Jak ktoś może mieć teraz mniej niż 60 fpsów chyba tylko jeżeli ktoś ma starszego kompa od csa.

Gdzie jeszcze 7-8 lat temu miałem pierwszego kompa (nie był to składak) z zintegrowana kartą graficzną, windows xp i miałem 80 fpsów.

Macie spadki fpsów po aktualizacjach steama ?  :blink:

Admin i brak steama? Ludzie ile teraz cs kosztuje? To nie te czasy gdzie trzeba było iść do empika i csa kupić za 100 zł.

Rozumiem, że na steama nie ma, ale na smski od rodziców żeby mieć na opłatę na vipa czy admina już tak?

Na steamie odpali się ktoś to prędzej czy później dostanie vaca czy też poleci na ac/bl i macie pewny dowód, że możecie go zbanować 

A nie czekacie aż ktoś rozpiszę demko jakiegoś admina z nsem który wejdzie z nowym nickiem i założy nowe konto na forum.

NoFe4R

Kim ty kurwa wgl jesteś ???

Wbiłeś i zgrywasz nie wiem kogo...

Chyba nikogo twoje zdanie nie obchodzi Bywaj człowieniu ;]

Jestem osobą która zapoczątkowała grę na tej serwerowni dłużej niż Ty.

Ty nie jesteś "Nikogo" więc się nie udzielaj. Ty masz 23 lata ? aha

Ludzie my rozmawiamy o grze z 99 roku a nie o GTA V? Jak ktoś może mieć teraz mniej niż 60 fpsów chyba tylko jeżeli ktoś ma starszego kompa od csa.

Gdzie jeszcze 7-8 lat temu miałem pierwszego kompa (nie był to składak) z zintegrowana kartą graficzną, windows xp i miałem 80 fpsów.

Admin i brak steama? Ludzie ile teraz cs kosztuje? To nie te czasy gdzie trzeba było iść do empika i csa kupić za 100 zł.

Rozumiem, że na steama nie ma, ale na smski od rodziców żeby mieć na opłatę na vipa czy admina już tak?

Na steamie odpali się ktoś to prędzej czy później dostanie vaca czy też poleci na ac/bl i macie pewny dowód, że możecie go zbanować 

A nie czekacie aż ktoś rozpiszę demko jakiegoś admina z nsem który wejdzie z nowym nickiem i założy nowe konto na forum.

O VACA teraz ciężko, prędzej rozmawia się o AC lub BL, Vaca teraz praktycznie nikt nie dostaje z 1.6 kto cheatuje i stara się z tym ukrywać, są przecież cheaty nie do wykrycia .

O VACA teraz ciężko, prędzej rozmawia się o AC lub BL, Vaca teraz praktycznie nikt nie dostaje z 1.6 kto cheatuje i stara się z tym ukrywać, są przecież cheaty nie do wykrycia .

Dawno nie grałem w 1.6, więc nie wiem jak to już jest, ale widziałem, że AC i BL nadal funkcjonuję.

Jestem osobą która zapoczątkowała grę na tej serwerowni dłużej niż Ty.

Ty nie jesteś "Nikogo" więc się nie udzielaj. Ty masz 23 lata ? aha

Ciebie prosiłbym abyś skontaktował się ze mną na PW bądź na gg: 26225987 

A temat zamykam bo robi się groźny spam po prostu na razie poczekamy Steam zostaje na chwile obecną a propozycję odrzucam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Propozycja Odrzucona !

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.