Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Podanie

InfoOdBoga
 Share

Recommended Posts

Nick: InfoOdBoga
Imię: Łukasz dziecko miłości
Staż na serwerze: okolo 4 miesiecy
Doświadczenie: 1rok
Znajomość AMX [0/8]: 5
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Wchodze na serwer caly czas sprawdzam co sie dzieje wiec dlugo                                   Dlaczego Ty?: Zazwyczaj kiedy jestem na serwerze nie ma adminów . Jestem pewny ze dobrze bym sie sprawowal.

Kontakt:  GG  55173658
SID: 0 : 309127073
Akceptujesz regulamin admina?: Tak
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak

Mysle ze wkoncu sie do czegos przydam . Poswiecam duzo czasu na serwerze i jestem jednym z ogarnietych graczy . 

Pomimo tego, że wiek odpowiedni oraz jesteś aktywny na serwerze jestem na NIE. Ponieważ nie posiadasz konta STEAM. Nie ma takiej możliwości abyś dostał uprawnienia nie posiadając Steam'a, jest to wymóg którego nie można obejść. Jeszcze raz NIE.

Również jestem na nie z powodu braku steama. Pamiętam Cię z czasów jak jeszcze grałem w 1.6. Ogarnięty gracz, często mi pisałeś o cziterach na steam. Kup steama, nawet jeśli chcesz to mogę Ci od siebie odsprzedać 1.6. Wtedy na pewno będę na tak a zarazem reszta user'ów również. 

Przykro mi ale steam to podstawa do roli Admina.

Podanie odrzucone.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.