Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

eXe. WH


Pasza !
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Pasza !

Nick podejrzanego: eXe.
Rodzaj cheata: WH
Data/Mapa: cs_assault
Serwer (mod): cod mod
IP/SteamID podejrzanego: 
#14   "eXe." 1229 STEAM_0:0:2056320450  33  1:12:40   53    0
Dowody: http://www57.zippyshare.com/v/77161317/file.html  + zobaczcie sobie hltv ...

 

PS. Jak był administrator na serwerze i pisałem z 20 razy na [email protected] to nikt nie zareagował ... Chłopak grał cały dzien az wbił top5 następnym razem nie pozwólcie na takie coś !

Link to comment
Share on other sites

Gówno potrafisz grać ... bez wh jesteś tak cienki ze nawet muchy bys nie zabił ! Potwierdz to hltv jak i demo ! A to ze raż ktoś ci dał ssy to nie znaczy ze już dadza ci spokoj jestes zerem :)

Link to comment
Share on other sites

Nie bedę nic rozpisywał to wasza sprawa dla mnie jest to zbedne . To wasz serwer i to chyba dla was jeśli obejrzycie te demko ... Wy zobaczycie a dla serwera napewno lepiej to wpłynie ...

Link to comment
Share on other sites

Gracz: eXe

Został sprawdzany dwu krotonie przez zemnie raz w jak ty pisałeś, następnie po ty jak skończyliście się kłócić.

 

Jedyne zastrzeżenie do klasy elektryk  ponieważ piorun przechodzi przez ścianę i przez co gracz wie gdzie jest przeciwnik.

 

 

Poydrawiam Karol

Link to comment
Share on other sites

Karolku już go tak nie broń bo widać ze się dogadaliście gracz exe dostał 2 dni temu ssy gdzie one są ? bo jakąś ich na forum nie widze ... No i to że jezdzi po modelach to jest sprawdzenie ? Ssy z demka każdy potrafi wstawić ... Jak wy tutaj macie taką administracje to ja powodzenia wam życze :)

Link to comment
Share on other sites

Nadal ta sama bajka i te same klocki...... żadnych screenów nie dostałem bo zostałem sprawdzony i widocznie admin stwierdził, że screeny są nie potrzebne a to , że Ty płaczesz o to , że mam niby "WH" to Twoja sprawa . Jak napisał Karol , sprawdzony zostałem dwa razy. 

 

Ps. Ciesz się, że nie zrobiłem screenów przed chwilą jak mnie obrażałeś :)

Hahaha żadnych screenow nie dostałes ? A to ciekawe bo jeszcze sam pisałem na [email protected] zeby cię sprawdzili no i dostałes ssy ale jakąś ich na forum nie widze amx bans tez czysty odziwo ^.^ No ciekawe co tutaj się dzieje . Hahaha po co miałes debilu robić screeny jak wszystko jest na demku ? ;)

 

@EDIT: Widze ze jesteś tak niepełnosprytny ze nawet demka otworzyć nie potrafisz :)

@EDIT2: Przepraszam a co ma to ze byłes 2 razy sprawdzany do tego że wciaż grasz na wh ? Sprawdzenie po przez ssy to nie sprawdzenie bo co to jest takiego nagrac demo i zrobić czyste ssy ?  Hahaha żałosne wielcy znawcy (Administratoży)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.