Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsors / Partners

Sprawa z Olą (śmiech)

AcTiVe.?
 Share

Recommended Posts

W tym poście przedstawię, jakie pierdoły napisał Danio, nie Ola, bo zaistniała sytuacja jest dla mnie śmieszna.

Pisząc takie rzeczy : "Opis sytuacji: Grałam sobie spokojnie na naszym DD2 jak zawsze lecz atmosfera nie panowała zbyt miła i znowu chodzi o admina Active który zaczął mnie obrażac i wyżywać się na mnie a takze mówił o moim bracie że Danio nie zna regulaminu czy coś takiego."

Po pierwsze , ja się do Ciebie słowem nie odezwałem, to jest raz, potwierdzi to połowa serwera, nic się nie odezwałem i żadne słowa nie padły z powyższych napisanych przez Ciebie... Słuchając 11 letniej dziewczynki, to jest props, prawda Danio?

Po drugie, skąd 11 letnia dziewczynka umie robić wycinki programem, jak nawet moja 14 letnia siostra tego nie potrafi? Dziwi mnie to strasznie.

Kolejna wypowiedź : więc czekam na twoje demko geniuszu robić ss osobie która jest ostatnia w rank i cały czas jest w trakcie nauki na najwyższy poziom. Wiem ze to nie był ban za grę tylko za swoją słabą psychikę i za jakiś uraz. Czekam na UB

Czekasz na moje demko, robić ss? Nie rozumiem o co tu chodzi w Twojej wypowiedzi.

Na najwyższy poziom? Grając na wh, nie wejdziesz nigdy na najwyższy poziom. Nie masz wh? Proszę Cię, zrobiłaś babola na gali, chłop szedł na kucaka, zaczęłaś go skanować (akurat widziałem jak zginąłem) i potem uciekłaś, widząc na podglądzie modelowo jeździsz po ścianach, dziwnie wiesz gdzie kto wyjdzie, a mając 11 lat, nie wydaje mi się że jesteś przewidywalna, i już masz taki tejming oraz skilla do gry :. Zobaczyłaś, że wszedłem na spec uciekłaś z serwera, później zobaczyłaś że z niego wyszedłem (bo resetowałem stima) weszłaś z powrotem, pograłaś 2 rundy, znów wszedłem i znów uciekasz widząc mnie na spec.... Coś dziwnego chyba nie wydaje Ci się?

Podsumowanie sytuacji dla mnie jest takie : HLTV już od hohohoh nie ma na serwerze, bo Danio nie może go wgrać? Czemu? Abyś mogła sobie polatać na wh i nikt Ci nic nie udowodni, bo jak nagra Ci ktoś demko to od razu będzie na minus bo jesteś młoda, i 3 od tyłu w ranku XD co to za tłumaczenia :) Odnośnie degradacji, za chwilę pojawi się kolejny post.

Powiem troszkę nie miła sytuacja, ze strony [email protected], ale też nie wiemy komu mamy wierzyć bo jak napisałeś ze nie ma HLTV na serwerze, i dowodów nikt z was nie wstawił, także śmiało możesz nagrać demko, pod innym nickiem i nie na steam, aby takie coś udowodnić, a HLTV najlepiej aby trafiło jak najszybciej, bo gdy nie potrafi, to niech zrobi to ktoś inny.

Jeżeli wyjaśnieniu było napisane ze była obrażana, to też dobrze by było wstawić dowody z jej strony, i wtedy by się wyjaśniło połowę sytuacji.

Również nie oceniaj po okładce, ludzie są inni, i nie wiesz co potrafi taka małolata, a znam osoby co na prawdę potrafią zrobić więcej niż ja sam.

Czekamy na dowody z oby stron, i na wypowiedz wyższych rang oraz samych oskarżonych.

Pozdrawiam.

@Steel banging mówisz dowody? jak miałem nagrać demko jak za każdym razem wchodząc na serwer Ola z niego uciekała. Powiesz mi? Poza tym, ja nie obrażam nikogo bezpodstawnie, nie odezwałem się do niej słowem, a kultura, której nauczyli mnie rodzice, zabrania mi obrażać jakąkolwiek kobietę :)

Ale ja ciebie nie osądzam tylko łatwiej by było, gdybyś dodał jakieś dowody, ale nie ma takiej opcji, to już chyba nie twoja wina, tyle żadnych problemów nie mam, tylko napisałem, a kultura to kultura :).

Kolejny raz to Danio pisze pierdoły gratulacje mordko tylko że jak jestem w wakacje 1 -2h w domu przy forum to ejst dobrze i że nieby ja to pisałem gratuluję mordko. Gdybym pisał to ja zrobiłbym to tak aby od razu odsunąć cię od stanowiska admina. Tak myślę że słuchając 11 letniej dziewczynki jestem na propsie wiesz dla czego bo ta 11 letnia dziewczynka jest mądrzejsza od ciebie. W sumie nie jestes głupi ponieważ wiesz że gdy obrażasz gracza na Say wszystko widać w logach dlatego jak zawsze obrażałeś przez mikro i nie wmawiaj mi jak bezczelna świnia ze tak nie było bo sam to słyszałem i w tej sytuacji i w innych gdy obrażałeś graczy na Serwie i zwracałem ci uwagę na Steamie ze jeżeli sytuacja się powtórzy opuścisz stanowisko admina. 

Zadałeś ciekawe pytanie jak 11 letnia dziewczynka potrafi robić wycinki ?? Hmm myślę że nie jest to nic trudnego pobieramy program Screensoter i podczas gry wciskamy sobie F9 i zaznaczamy obszar do zobienia Screena nie wiem jaka w tym filozofia ale podobne rzeczy robiłem gdy uczyłem grać się w counter Strike na przełomie 2008 - 2009r może IQ naszej rodziny jest zbyt wysokie nie mam pojęcia ale myślę że w tych czasach umie to zrobić każde dziecko, bo za naszych czasów biegało się po podwórku w tym wieku, a teraz siedzą małolaty przed komputerem i nic więcej i znają internet lepiej od dorosłych. 

Kolejna rzecz Grajac na WH nie wejdziesz na wyższy poziom. Tutaj możesz się mylić same mapki WH de_dust2, de_inferno, de_nuke które są dozwolone mogą nauczyć nas bardzo wielu rzeczy sam grałem bardzo dużo na tych mapach lecz ja grałem także około 1-2 miesięcy na Wh i myślę że się nauczyłem i jestem jednym z lepszych graczy na naszym serwerze. 

Mówisz że zrobiła babola na gali stary proszę cię ty tą akcje nazywasz Babolem nie wiem czy ktokolwiek dałby za ta akcję chociaż b +/- chociaż masz rację czasami celownik leci na model lecz myślę że każdy gracz ma tak dość często jeżeliw ie gdzie wyczekać przeciwnika i słuchać wszystkiego co się dzieje. Uwierz że sam jestem zdziwiony bo Tajming moja ola ma nawet być moze troszkę lepszy ode mnie co do jej skilla zostawia wiele do życzenia i może za kilka lat go ogarnie ;) 

Ahhh moja droga Ola uciekała ci gdy siedziałeś na serwerze czyli jednak nie jest taka głupia wiesz czemu ?? Bo gdy kurwa przychodziłem do domu musiałem zawsze słuchać od 11 letniej siostry że wszyscy ją cisną na Serwerze i nie może grać przez kilka osób... Myślisz że to miłe słuchać takich rzeczy od siostry która spędza po kilka h na naszym DD2 i wszystko zgłasza i pomaga ? Dlatego powiedziałem jej aby nie wdawała się szczególnie w dyskusje z tobą Active oraz z 3-4 innymi graczami którzy odgrywają się na niej za mnie i ciesze się ze mnie posłuchała i opuszczała serwer.  Po za tym nie sądzę aby osoba z takim GameTrackerem >> http://www.gametracker.com/player/Ola1122334/80.72.33.50:27190/ Bała się grać gdy gra admin bo sam grałes z nią bardzo długo i wcześniej dogadywaliście się co było zauważalne ;)

Ohhh ten Danio nie wgrał HLTV bo broni siostry rzeczywiście to teraz wytęż ten malutki móżdżek i zobacz kiedy na naszą sieć dołaczyła moja siostra + kiedy po raz pierwszy grała na DD2, a potem zobacz od kiedy nie ma HLTV i uwierz ze jest problemem aby go wgrać bo musielibyśmy kupić go gdzie indziej, ale ok Danio wywalił HLTV bo ola się odpala. Człowieku myślisz ze jestem tak głupi i kupywał bym jej steama od Radioactive i mówił ze to moja siostra skoro miałaby czitować ?? Przecież byłby to dla mnie wstyd a z tego co się orientuje nie mam na laptopie ani jednego wspomagacza ale Ola jest szczerze tak słaba ze nigdy nie pomyślałbym że ma wh co z resztą widzą inni admini / gracze. 

Wiesz co myślę że prawda jest taka że bana dałeś z innych przyczyn bo gdyby tak nie było nagrałbyś demko co jest także w interesie admina który daje bana bez SS co z resztą widać w regulaminach ponieważ HLTV "nie zawsze moze działać" Gdybyś naprawdę uważał ją za odpaloną usiadłbyś na dupe jak chłop z jajami i ją złapał i dodał demka na forum które oceniłaby administracja ! Zobacz jak Blaszka walczył z Bykiem to jest przykłąd którzy wszystko dadzą aby prawda wyszła na jaw i za to ich szanuje ! Swoje piękne zachowanie pokazałeś także tutaj faktycznie niesamowite jak na admina DD2 nie grzeszysz kulturą >> http://katujemy.eu/index.php?/topic/10139-co-sie-dzieje/

Więc coś ci powiem wiem jak gra moja siostra i nikt nigdy jej na niczym nie złapie bo zawsze była czysta i będzie czy ci się to podoba czy nie. Więc jeżeli ejszcze masz jakiś problem to Nagrywaj demka i zbieraj dowody, a jeśli nie to nie psuj mi i reszcie administracji nerwów i zbieraj dupe w troki i zjeżdżaj !

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.