Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Prośba o UB, a zarazem Skarga na Active

Ola1122334
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Ola1122334

Nick admina banującego: Active

Data/Mapa: Przed chwilką na naszym DD2

IP/SteamID:

Serwer (mod): DD2

Opis sytuacji: Grałam sobie spokojnie na naszym DD2 jak zawsze lecz atmosfera nie panowała zbyt miła i znowu chodzi o admina Active który zaczął mnie obrażac i wyżywać się na mnie a takze mówił o moim bracie że Danio nie zna regulaminu czy coś takiego. Grałam sobie i siedziałam na respie a on miał do mnie problem i nagle wchodząc do gry widzę bana z powodem Cheater to jest śmieszne nawet screenów nie zrobił, więc czekam na twoje demko geniuszu robić ss osobie która jest ostatnia w rank i cały czas jest w trakcie nauki na najwyższy poziom. Wiem ze to nie był ban za grę tylko za swoją słabą psychikę i za jakiś uraz. Czekam na UB

Wycinek z konsoli: Brak Widać wszystko w AmxBansie http://bany.katujemy.eu/ban_list.php?bid=41306

EDIT

Wyszłam na parę minut z serwera po czym jak wchodzę widzę to : http://screenshooter.net/101977768/vynuddu

http://screenshooter.net/101977768/vulnxob http://screenshooter.net/101977768/ktexoqh

• Like 1

W sumie nie jestem zdziwiony wracam zmęczony do domu i jak zwykle widzę chlew  moja siostra sama mi ciągle o wszystkim mówi a wy czasem nie myślicie i nawet nie wiecie że jak gra to mogę być koło niej. Active prosiłem cię wielokrotnie o to abyś panował nad słownictwem i powiedziałem ze masz ostatnią szansę. Zadzwoniłem osobiście do Dudnesa i czekam aż rozpatrzy sprawę, a także czekam na twoją wypowiedź. 

Blantiego nie ma ale skłądając raport rozpatrzę na ciebie każdą skargę i wnoszę o twoją degradację i o to proszę Dudnesa bo twoje zachowanie jest karygodne !

Z tego co rozmawiałem z Activem, to mówił, że Ola odpaliła dlatego poszedł perm. Prawdopodobnie dema nie nagrał, ale może HLTV jest :)
Zaraz napiszę do niego aby się tu wypowiedział :)

Dziwi mnie tylko jedno... dlaczego zawsze jej podania i prośby o UB wyglądają jakby to @Mr_Danio pisał ;)

@EDIT

, teraz jak HLTV nie bawię się z osobami. Odpala to won. Nie ma co się z takim delikwentem bawić a Activ mówił, że Ola odpalała a zauważyłem kilka razy siedząc na spec, że lata po ścianach, ale właśnie to jest taka sytuacja... siostra [email protected] to dostanie ub bo dema nie ma itd ... perfidne wh to ban i tyle.

Droga Olu, co ty pierdolisz za głupoty za przeproszeniem ?:O

więc czekam na twoje demko geniuszu robić ss osobie która jest ostatnia w rank i cały czas jest w trakcie nauki na najwyższy poziom. Wiem ze to nie był ban za grę tylko za swoją słabą psychikę i za jakiś uraz. Czekam na UB

To co ty napisałaś to wgl. sensu nie ma.

Poczekajmy na wypowiedź activa bo jeżeli czitowałaś to do lasu :]

Teraz ja coś wam powiem bo czegoś nie pojmuje ciągle pierdzielicie że wszystko czego nie zrobi Ola to ja i to niby ja pisze jej podania i prośby o UB więc coś wam powiem zrozumcie w końcu K.... że tak nie jest bo mam tego dość. Dziwi mnie inna spraw że większość z osób które wypowiadają się w takich tematach są zasrańcami którzy nie mają własnego zdania i żyją jak hieny aby się na kimś zemścic i odegrać i właśnie takie osoby ida do wora.

Nie jestem idiotą i wiem jak gra moja siostra którą obserwuje na co dzień i wiem co robi osoba która za każdym razem gdy wstanę, wrócę do domu mówi mim o wszystkim co się dzieje na serwerze Active każdy z nas dobrze wie że się na nią usrałeś i to nic nie zmienia miło mi też wiedzieć że obgadujecie mnie z lezim i jestem dla niego Chujem który dał mu bana za łamanie regulaminu ;)

Jeśli chodzi o tą sprawę to jest to po prostu śmieszne osoba która jest słaba i gra na naszym DD2 nie mal najwięcej ze wszystkich graczy po 5-8h dziennie ma być odpalona i ma nie mal 300h w GT w dodatku zobaczcie jej rank

Fragi - 1996

Dead- 2857

rank - 3 od końca

Faktycznie taka osoba jest odpalona. Blaszka mordko pierdolisz że widziałes jak modeluje siedząc na spec a powiedz mi kiedy ostatni raz siedziałeś w ogóle na serwerze i robiłeś coś jako admin bo mi się wydaje że bardzo dawno temu. Chcecie wypierdolić mnie to nie wkręcajcie w to mojej siostry bo ci co mają problem do mnie odbijają się na niej i nie podoba mi się to. Active zostało ci kilka h na wypowiedzenie w przeciwnym razie leci UB, a ty zostajesz zdegradowany z pełnionej funkcji.

Hhahah jeśli miałoby być jakieś demko każdy by je wyśmiał bo daje sobie głowe uciąć że nawet 1 akcji na b+ by nie było.

• Like 1

Ja do Ciebie Danio nic nie mam, jestem tylko na Ciebie wk*rwiony za tego bezpodstawnego bana i tyle, często na siłe chcesz udowodnić swoją rację a nie zawsze ją masz.

Co do Oli, gram z nią po pare h dziennie i nigdy nie zauważyłem żeby miała wh, dla mnie oczywiste jest UB.

• Like 2

Teraz ja coś wam powiem bo czegoś nie pojmuje ciągle pierdzielicie że wszystko czego nie zrobi Ola to ja i to niby ja pisze jej podania i prośby o UB więc coś wam powiem zrozumcie w końcu K.... że tak nie jest bo mam tego dość. Dziwi mnie inna spraw że większość z osób które wypowiadają się w takich tematach są zasrańcami którzy nie mają własnego zdania i żyją jak hieny aby się na kimś zemścic i odegrać i właśnie takie osoby ida do wora.

Nie jestem idiotą i wiem jak gra moja siostra którą obserwuje na co dzień i wiem co robi osoba która za każdym razem gdy wstanę, wrócę do domu mówi mim o wszystkim co się dzieje na serwerze Active każdy z nas dobrze wie że się na nią usrałeś i to nic nie zmienia miło mi też wiedzieć że obgadujecie mnie z lezim i jestem dla niego Chujem który dał mu bana za łamanie regulaminu ;)

Jeśli chodzi o tą sprawę to jest to po prostu śmieszne osoba która jest słaba i gra na naszym DD2 nie mal najwięcej ze wszystkich graczy po 5-8h dziennie ma być odpalona i ma nie mal 300h w GT w dodatku zobaczcie jej rank

Fragi - 1996

Dead- 2857

rank - 3 od końca

Faktycznie taka osoba jest odpalona. Blaszka mordko pierdolisz że widziałes jak modeluje siedząc na spec a powiedz mi kiedy ostatni raz siedziałeś w ogóle na serwerze i robiłeś coś jako admin bo mi się wydaje że bardzo dawno temu. Chcecie wypierdolić mnie to nie wkręcajcie w to mojej siostry bo ci co mają problem do mnie odbijają się na niej i nie podoba mi się to. Active zostało ci kilka h na wypowiedzenie w przeciwnym razie leci UB, a ty zostajesz zdegradowany z pełnionej funkcji.

Hhahah jeśli miałoby być jakieś demko każdy by je wyśmiał bo daje sobie głowe uciąć że nawet 1 akcji na b+ by nie było.

Kur*** mam tu zawału dostać ? co mają staty wspoólnego z czitowaniem ? widziałem wiele niedoje*** gimbusów którzy na czitach nie potrafili grać (bez urazu olu). Jeżeli ma ją usprawiedliwiać to że ma słabe staty i trzyma cały ranking no to ja oddam steam ze wszystkimi cs'ami za free.

Jeszcze jeden bezsensowny post taki jak miss cutie, kajmana, lezi i polecą warny.

Czekam na konkretne dowody bo ja nikomu na słowo nie wierze. Jeżeli drogi pan admin zbanował sobie bo mu się nie podoba oli charakter, gra, lub coś innego no to ja sobie z nim porozmawiam i to nie będzie miła rozmowa.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.