Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Powrót Rydzusia :)

Ry!
 Share

Recommended Posts

Nick: Ojciec Rydzyk.

Imię: Mateusz.

Staż na serwerze: Szczerze to od początku jego powstania, po przerwie związanej z życiem prywatnym na nowo regularnie odwiedzam serwer. 

Doświadczenie: Posiadałem Admina na 1.6 jak i CS:GO, obie rangi tutejszej sieci. Zdążyłem się zapoznać z SM więc nie powinno mi sprawić jakichś trudności obejmowanie tego stanowiska. 

Znajomość sourcemoda [0/8]: 5-6/8.

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Oczywiście, zarówno w 1.6 jak i CS:GO. 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Powróciłem do DK więc myślę, że jakieś 3-4 godziny dziennie o ile w życiu prywatnym nie nastąpią żadne zmiany.

Dlaczego Ty?: Większość osób mnie zna oraz wiedzą, że jestem skrupulatny i odpowiedzialny, moje decyzje względem graczy są przemyślane oraz rozważne. Nie kieruję się impulsywnością lecz staram się być dobrym dyplomatą, przez cały okres spędzony na tej sieci udowodniłem, że potrafię się wywiązywać z powierzonych mi zadań i nie zaniedbuje swoich obowiązków. 

Kontakt: Steam/GG/Forum

SID: Steam_ID: 0:1:9380320

Akceptujesz regulamin admina?: Oczywiście.

Akceptujesz regulamin serwera?: Oczywiście. 

Pewnie że na tak: 

-menda

-parówczak

-zawsze zamyka

+ogarnięty

+doświadczony

+staż

+adminowałeś już!

• Like 1

Niestety jestem na Tak.

+ Zaangażowanie,

+ doświadczenie,

+ wiek,

+ opanowany,

+ pełniłeś już rolę admina nie raz,

+ kulturalny,

+ aktywny,

+ pomocny.

Jedynym minusem jest to, że nie potrafi odstawić butelki, i jest chamem i fraglesem :D.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.