Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

[Podanie o Admina] !nexon

NeXoN
 Share

Zbyt duzo bezkarnych haxów lata po mapie i zabijają zwykłych graczy którzy chcą się bawić i piąć się w górę!  

1. 1. Czy Dostane od Was szansę na pilnowanie porządku na serverze?

• Pewnie wreszcie bedzie pożądek i zostaną ludzie uczciwi a HAXY wypad!!
      0
    • Myśle że tak warto dać jemu szanse moze coś z tego bedzie...
      0
    • Nie ma zadnego admina na serverze tp przyda sie każda mozliwa pomoc!!
      0
    • Nie mam zdania na ten temat ale przydał by się wreszcie ktoś kto pobanuje idiotów...
      0
    • Jestem na NIE a w komentarzu napisałem dla czego...
      0

Recommended Posts

Nick: !nexon

Imię: Marek

Staż na serwerze: około 5h

Doświadczenie: gram w CS'a około 5 lat z przerwami oczywiscie

Znajomość AMX [0/8]: 7/8 [poniewaz nie ma takiego który by wszystko wiedział]

Czy byłeś / byłaś już adminem?: tak 2-krotnie [za pierwszym razem napisalem podanie zatwierdzili wyslalem przelew a admina nie dostaelm] |za drugim razem ze znajomym zakladałem server cod 1001lvl i na nim szkoliłem się jak w danej sytuacji sie zachować jak zareagować|

Dlaczego Ty?: Mysle ze przy bliższym poznaniu zyskuję dużego Poza tym na serverze jak gram nie ma nikogo zeby pilnować zeby nikt nie gral na haxach i co wazne kultury na serverze / Posiadam dodatkowo Własnego ts3 na którym chetnie porozmawiam

Kontakt: 

STEAM: Niestety czasowy brak ale juz nad tym pracuje :>

Akceptujesz regulamin admina?: TAK!

Akceptujesz regulamin serwera?: TAK!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!

OSOBY TE KTÓRE SĄ NA TAK PROSZĘ O KOMENTARZ I ADMINA SERVERA O ZAAKCEPTOWANIE !!

POZDRAWIAM !nexon

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Konto do podania. Podanie Odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.