Skocz do zawartości
KATUJEMY AIM CUP #1 [SEZON 1] ×
[GIVEAWAY] Nóż survivalowy | Doppler ×
[GIVEAWAY] Bowie Knife | Gamma Doppler ×
Nadzieja dla Przemka ×

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
  • Serwer:
    [CS2] MIRAGE #1
  • Nick:
    komura_1
  • Imię:
    Kacper
  • Wiek:
    19
  • Mutacja głosu
    Tak
  • Steam ID
    76561198288493646
  • Status Prime
    Tak
  • Discord
    komuraa_
  • Staż na serwerze:
    Ciężko mi dokładnie określić staż na serwerze. Konto na forum posiadam od 2024 roku, więc mniej więcej od tego czasu jestem związany z serwerem. Miałem przerwę od CS-a, ale wróciłem do gry i obecnie jestem aktywny.
  • Dlaczego chcesz zostać administratorem?:
    Spędzam sporo czasu na serwerze, dlatego chciałbym pomóc społeczności i graczom oraz przy okazji zadbać o porządek, żeby wszystkim grało się jak najlepiej.
  • Jakie jest Twoje doświadczenie?
    Byłem administratorem na jednym serwerze jeszcze za czasów csgo, więc mniej więcej wiem, z czym wiąże się ta rola i jakie obowiązki ma administrator. Co prawda minęło już trochę czasu i część rzeczy trzeba sobie przypomnieć, ale myślę, że szybko załapie co i jak
  • Znajomość komend administratora
    Słaba
  • Znajomość regulaminu serwera oraz regulaminu administratora:
    TAK
Edytowane przez Komura
  • Premium
Opublikowano

aktywność

kultura

doświadczenie

HEJ!

 

Twoja aktywność jest bardzo dobra i spędzasz na serwerze sporo czasu, od momentu kiedy zacząłem regularnie wchodzić na serwer to nie spotkałem się, abyś kogoś obrażał/prowokował co jest dużym plusem na tak odpowiedzialnej funkcji. Brak doświadczenia to nie problem bo komendy to chleb powszedni i nauczysz się ich z czasem. 

 

Jestem na TAK.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Opublikowano (edytowane)

+ kultura 
+ aktywność
+/- doświadczenie 


widze cie bardzo często na serwerze nigdy też nie spotkałem sie z tym abyś w jakiś sposób był wulgarny. Jak dla mnie kolega godny wzięcia w szeregi naszej administracji

JESTEM W PEŁNI NA TAK

Edytowane przez Asia UWU
  • Opiekun CS 2
Opublikowano

Przyjmuję na okres próbny 2 tygodnie. Zapraszam na pw w celu ustalenia szczegółów 

  • Opiekun CS 2
Opublikowano

Twoje podanie zostało przyjęte!

Zgłoś się do Opiekuna w ciągu 48 godzin. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.