Jump to content
Nowy serwer Counter-Strike 2 - LOSOWE MOCE ×
Solved by ten nick jest zajety, Go to solution
ten nick jest zajety

Pomoc - Poprawienie skilla w CS 1.6

Recommended Posts

Witam wszystkich.Gram od nie dawna  na tym serwerze w grze CS 1.6 pod nickiem: ten nick jest zajety.Kieruję dziś do was tę wiadomość żeby lepiej mi się grało i w sumie wam ze mną.Czy może mi ktoś napisać jakieś przydatne komendy dzięki , którym  mój skill będzie wyższy ? Szukam również jakiś map do ćwiczenia aima i movementu oraz rzucania granatów , ale nic nie mogę znaleźć..ktoś mi ostatnio napisał , że w warsztacie steam są , ale ja nie mam w ogóle nic do CS 1.6 tylko do CS GO 2 jest.Czy da radę tu zmienić celownik tak jak w CS GO ? Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje dla mnie oprócz tego co napisałem to śmiało :D Z góry dziękuję i mam nadzieję , że do usłyszenia i zobaczenia na forum czy serwerze! Życzę spokoju ducha i umysłu :)

• Like 1

To zdecydowanie zły dział, a co do tematu. Na gamebanana są różne mapki może tam zajrzyj, celownika legalnie się zmienić nie da.. Znaczy da, ale to zazwyczaj zabronione więc nie jest polecane

•  kejmaN. changed the title to Pomoc - Poprawienie skilla w CS 1.6

Siema! Czy wie ktoś dlaczego jak wpisuję komendy to mi nie działają ? Np. ta komenda  cl_autowepswitch 0  Zacząłem wpisywać jakieś przydatne komendy i wyszło tak , że teraz jak chodzę z bronią to mi się rusza przód i tył oraz żeby zmienić broń muszę zatwierdzić myszką.Próbowałem wyłączyć to komendą , ale nic to nie daje.Pomoże ktoś ?

• Like 1

• Moderator
15 godzin temu, ten nick jest zajety napisał(a):

Siema! Czy wie ktoś dlaczego jak wpisuję komendy to mi nie działają ? Np. ta komenda  cl_autowepswitch 0  Zacząłem wpisywać jakieś przydatne komendy i wyszło tak , że teraz jak chodzę z bronią to mi się rusza przód i tył oraz żeby zmienić broń muszę zatwierdzić myszką.Próbowałem wyłączyć to komendą , ale nic to nie daje.Pomoże ktoś ?

W jakim sensie rusza się przód i tył? Masz na myśli cl_bob? Możesz dać każdą wartość na "0". Broń nie będzie się ruszać w ogóle. Zatwierdzać wybór zmiany broni? Wpisz hud_fastswitch "1".  Najlepiej będzie, jeśli wkleisz to wszystko do configu i zaznaczysz "tylko do odczytu".

• Like 1

• Solution

Po prostu przód tył nie wiem jak Ci to wytłumaczyć , ale samo się n aprawiło..tak jakby komenda cl_bob się za aktuzalizowała z opóźnieniem , dziwne.I broń też mi już sama wskakuje bez zatwierdzania myszką oraz jak podnoszę np. AK 47 gdzie w ręce mam pistolet to już nie wskakuje z automatu do ręki.Dziękuje za zainteresowaniem moim postem! :)

• Like 1