Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
.dERYL

Odwołanie od warna - dERYL

Recommended Posts

• Admin TeamSpeak 3

Nick: dERYL

Powód otrzymania warna: Prowokacja

Warn był słuszny/niesłuszny:niesłuszny

W dniu dzisiejszym dostałem warna za prowokację czytaj: mem w kategorii "memy sieciowe". Z całym szacunkiem w sumie dla wszystkich naszych

moderatorów, vice oraz administratorów z fuzji .. jesteście tu od niedawna więc nic w tym dziwnego jeżeli możecie uznać daną rzecz za prowokację

lub coś niestosownego. Odkąd pamiętam memy sieciowe na tej sieci były odłącznią od od wszystkich innych tematów, nikt nigdy nie czuł urazy ani się o to nie 

obrażał, lecz gdy mem był niestosowny, dana osoba zawsze dostawała powiadomienie żeby więcej takich nie dawała, i tym bardziej nie dostawała warna.

Przejdźmy do rzeczy.

Zapoznałem się z powodem warna wystawionego przez @  Namey (aim kox), lecz się z nim nie zgadzam. Mem który był uznany za prowokacje

w pierwszej części zawierał zdanie " deryl dostający bana za nic" według moderatora świadczy to że nie umiem uszanować decyzji ostatniego warna, lecz jest zupełnie na odwrót.

Kategoria "memy sieciowe" służy do memów jak sama nazwa mówi. Co do poprzedniego warna, tak jak wspomniałem wcześniej, zgadzam się, gdyby było  inaczej

odwołał bym się jeszcze raz. Osobiście nic do ciebie @  Namey  nie mam, lecz nie zawsze wszystkie rzeczy trzeba podciągać pod prowokację, 

Mem który wstawiłem nie miał żadnego celu prowokować lecz wytworzyć uśmiech na twarzach naszych użytkowników, tak jak się domyślam wszystkie memy w tej kategorii "zabawy".

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Pozdrawiam dERYL.

• Like 4
  • Haha 3
  • Wow 2
  • Sad 1

• Namey changed the title to Odwołanie od warna - dERYL
  • Administrator

Na samym wstępie napomknę: nasze dojście nie ma nic wspólnego z taką, a nie inną oceną memów, która zamieściliście.

Przechodząc do sedna: w dniu otrzymania przez Ciebie ostrzeżenia (jak i innych użytkowników - kto wie ten wie) poruszyliśmy w gronie moderacyjnym oraz administracyjnym kwestie opublikowanych memów. Odgórnym poleceniem wydanym przez najwyższą rangę (w tamtym czasie) otrzymaliście ostrzeżenia. 
Podczas dyskusji doszliśmy do jednego porozumienia: przez obecny okres czasu mieliście zbyt dużo luzu, gdzie większość rzeczy uchodziła płazem bądź była zamiatana pod dywan. 

• Like 3
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.