Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
BladyGOD

Odwołanie od bana - BladyyGOD

Recommended Posts

Twój nick: BladyyGOD

Nick admina banującego: Orbi

Data/Mapa:  

21:36 | 09/07/2023 / Mirage

SteamID: eloeloelo1123

Serwer (mod): Only mirage #3                                

Opis sytuacji: Dostalem bana (nieslusznie) za wyzywanie na co 13 letni admin nie ma dowod nikogo nie wyzywalem tylko jakis chlop pisal n-wordy a to ja dostalem bana w dodatku na 10 000 godzin.

Kacper  

Uwagi takie jak "13 letni admin" lepiej zostaw dla siebie, następnym razem będzie ostrzeżenie.

• Haha 1

Yo,

Po przeanalizowaniu demka mogę śmiało rzec, że ban był słuszny i mogę go nadać z powrotem, bo to, co tu się działo, to się w głowie nie mieści.

Spoiler

image.png

Po "wyciszeniu" Cię do "zabawy" dołączył też i kolega:

Spoiler

image.png

Admin usunął Ci na chwilę wyciszenie, a ty zacząłeś powtarzać to wszystko na czacie głosowym i kontynowałeś również pisanie na czacie tekstowym.

Spoiler

image.png

Admin wykazał się niekompetencją wyciszając Cię zamiast gagować, nie mówiąc już o reszcie serwera. 

Spoiler

image.png

Admin nie reagował na wyzwiska na czacie, nie było ani jednego ostrzeżenia.

Spoiler

image.png

Tak jak już pisałem admin popełnił wiele błędów za co pociągnę go do odpowiedzialności, lecz nie zmienia to faktu, że ban był słuszny.

Bana bym zostawił i nadał bana dla jan brzechwa za ciągnięcie tego wraz z Bladym.

Odpocznijcie sobie.

Pozdrawiam.

• Like 3
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.