Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
K.pawlak

Podanie na Admina - K.pawlak

Recommended Posts

Nick: K.pawlak

SteamID:  STEAM_0:0:576004518

Nazwa użytkownika discord: k.3345

Staż na serwerze: 250 h

Twój GameTracker: https://www.gametracker.com/player/☂️ K. ☂️**/mirage.csgejmerzy.com:27015/

Doświadczenie w byciu adminem? [tak/nie]: tak 

Znajomość SourceMod [1-5]:  4-5

Konto Prime?: tak 

Sprawny mikrofon: tak 

Mutacja głosu: tak 

Ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcisz serwerowi?: 10-20h 

Dlaczego właśnie Ty?:  Ponieważ spełniam wszystkie wymagania oraz mam dobrą opinie wśród graczy oraz administracji.  Spędzam sporo czasu na serwerze i jestem dość rozpoznawalnym graczem. Obecnie w topce znajduje się na 64 miejscu.  Szybko się uczę i tak jak zaznaczyłem na górze mam doświadczenie w byciu adminem, więc douczeniem komend szybko się zajmę. Chcę pomóc w zwalczaniu zła na serwerze, ponieważ czasem zdarza się że występuje brak kultury. 

CRUSH  

Twoje steamID:  STEAM_0:0:576004518

• Like 1

Z jednej strony jestem na tak, ale by się przydał jakiś powód dlaczego właśnie ty. Bo bycie lubianym i posiadanie dobrej opinii to tylko dodatek moim zdaniem. Jednym z minusów to chyba tylko znajomość sourcemoda. A plusy to gametrack oraz te okolice 20 godzin które mogłyby być spędzane na serwerze. Pozdrawiam 

Popraw aktywność bo piszesz, że 10-20h a ledwo masz 3h w tym tygodniu i podchodź do gry bardziej spokojnie patrząc na twoje 2 muty, spróbuj ponownie za 7 dni.

player_time.php?nameb64=4piC77iPIEsuIOKYgu%2B4jyoq&host=mirage.csgejmerzy.com:27015&start=-1w&request=04689969741192588

Pozdrawiam,

KyO

• Like 2

Twoje podanie zostało odrzucone.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.