Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
sNKK

Skarga - Eldar

Recommended Posts

Nick oskarżyciela:sNK
Nick oskarżonego:Eldar
SID oskarżonego: STEAM_1:0:565865778

Data i czas zdarzenia: 03.07.2023/ godzina +- 1:28 wzwyż(cala mapa)
Przebieg sytuacji:Krótko i na temat Eldar wraz ziomkiem Noxinem siedzą razem na ts/discord i dają sobie info + chodzą obok siebie itp itd ;).Około wyniku 6-7 cos takiego Eldar przyznaje sie ze juz za to miał bana na swoim poprzednim koncie  <<<<<  LINK DO SOURCE BANA >>>> więc moim zdaniem krótka pilka perm dla Pana i po sprawie,jest to moim zdaniem ku******e zachowanie,zresztą kojarzyłem nick Eldar i juz wiele razy pytalem co sie stało z poprzednim kontem kolega Eldar odpowiadał ze "pożyczył koledze" a jak sie okazuje ma perma ;)
Dowody: http://748939.node26.pukawka.pl/dem-de_mirage-1688340474-1688342876.zip <<< link do dema nie daje minut itp bo zachęcam do obejrzenia całego meczu  a przynajmniej do konca połowy,mało osób także szybko zleci koledzy.

 

@  Marcivn  @  Trustt  @  DZK  @  PHOBIA  @  It`s Okey.  wy kolege znacie z serwera także róbcie co należy pozdrawiam.

  • Like 2
  • I love it 3
Link to comment
Share on other sites

TICK 89400 - PODAJE FAKE INFO, wiedząc, że jego kolega jest w connectorze. Przechodzi cały resp terro, wchodzi do cona nie sprawdzając tej pozycji (sprawdza wszystkie inne). I pozwala swojemu koledze wejść na bsa.
TICK 110212 - Wygląda to tak jakby trochę umówili się na zewnętrznym komunikatorze, na walke w skoku noscope. ;)
TICK 140600 - Gracz Eldar wchodzi do pałacu i czeka na swojego kolegę, który wchodzi, skaczą sobie po głowach (są w przeciwnych teamach, ale do siebie nie strzelają)
Kolejna runda, najprawdopodobniej znowu mieli się spotkać w pałacu, tylko inny gracz pokrzyżował im plany.
Kolejna runda, analogiczna sytuacja, Eldar jeszcze sprawdza za siebie pałac, czy ktoś za nim nie biegnie i wpuszcza kolegę do pałacu, nie strzelając do siebie.
Zostają sam na sam i jak w poprzedniej rundzie umówili się, najprawdopodobniej na zewnętrznym komunikatorze, by odbyć pojedynek awp w skoku, to samo robią na pompy.

 

 

Oglądając to demko, śmiało stwierdziłbym, że Jak i Eldar, tak i Noxin siedzą na jakimś zewnętrznym komunikatorze, informując się o celach rozgrywki. 

I jak najbardziej w mojej ocenie oboje zasłużyli na karę. 

Edited by PHOBIA
Logiczne przedstawienie argumentu.
 dejmano  

Skarga nie jest powiązana z Tobą,  po co wypowiedź? To sprawa dla opiekuna lub właściciela serwera.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Namey changed the title to Skarga - Eldar
  • Donor

Na chwilę obecną skarga jak najbardziej na miejscu, teraz pytanie, czy tydzień wystarczy? Skoro to już kolejna taka sytuacja, bo gracz ewidentnie się przyznał do tego że dostał już tygodniową karę, póki co wklejam 2tygodnie bana za  ewidentne używanie komunikatora głosowego  poza serwerem po raz kolejny. Dla gracza Noxin tydzień.

 

edit. Eldar perm za aktywnego bana

 

Pozdrawiam S4rr0w.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.