Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
imoo

Odwołanie od bana - imoo

Recommended Posts

Twój nick:imoo

Nick admina banującego: consola

Data/Mapa: 15:12

SteamID: STEAM_1:0:127605948

Serwer (mod):ffa2                               

Opis sytuacji: Jakiś margines społeczny pruje się na rozgrzewce, wyzywa ludzi od psów i zjebów, więc mu kulturalnie odpowiedziałem, żeby zamknął mordę.  Oczywiście administracja jest jak zwykle jednostronna i tylko ja otrzymałem blokadę na chat a później bana. Nie chce mi się opisywać wszystkiego, wystarczy obejrzeć demko. juz zygam xdd

Odpowiedź: Nawet demka nie sprawdzałeś bo po zmutowaniu mnie kolegę przeniosło do terrorystów (do mnie) kiedy ty byłeś w ct i nie słyszałeś jego dalszego popisu inteligencji.  Nie została mi inna droga komunikacji jak chat wiec pisałem do niego na chacie (?? chyba logiczne ??). Nie będę do niego pisać na chacie ogólnym skoro jest on w mojej drużynie.  Jeszcze ten drugi ss gdzie cytuje to co ma ten gość napisane na profilu to jest czubek góry lodowej co ten człowiek sobą reprezentuje. Dodam jeszcze, że nie mam do ciebie żadnego problemu bo dałeś mi muta czy bana, ale że ignorowałeś takiego buraka xdd.

OOOOO no proszę jednak kolega też coś pisał!!!

Czy takie zachowanie jest akceptowalne? https://imgur.com/a/DyNT4Mp

• Like 3
  • KAT 1
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Sad 1
  • I love it 1

3 godziny temu, imoo napisał(a):

Opis sytuacji: Jakiś margines społeczny pruje się na rozgrzewce, wyzywa ludzi od psów i zjebów, więc mu kulturalnie odpowiedziałem, żeby zamknął mordę.  Oczywiście administracja jest jak zwykle jednostronna i tylko ja otrzymałem blokadę na chat a później bana. Nie chce mi się opisywać wszystkiego, wystarczy obejrzeć demko. juz zygam xdd

Po samym twoim opisie można wywnioskować czy ban był słuszny..

W momencie w którym wbiłem na serwer słyszałem tylko ciebie za co oczywiście dostałeś odemnie mute na 360minut, niestety nie zatrzymało cię to od dalszego wyzywania i specjalnie żebym tego nie widział wyzywałeś go na chacie teamowym za co dostałeś bana. Po za tym wczoraj była podobna sytuacja z twoją osobą podobnie prowokowałeś.

Ssy wysyłał mi inny gracz na pw w trakcie całej "potyczki" ssów mam więcej. 

736920.5250000001_image.png

523649.68_image.png

Edited by DZK
  • Like 2

http://748939.node26.pukawka.pl/dem-de_mirage-1688302173-1688304814.zip

image.thumb.png.aec9902db9f1617488d369c26f03b01b.pngimage.thumb.png.17d763dcd2552cfac5f4896720de3eeb.pngimage.thumb.png.761fa234c19fbbfd6c9d20c5c8647b21.png

image.thumb.png.69413768d02de1924a7a6d0669175ad1.png

Szczerze, jak dla mnie ban słuszny. Nie oglądałem dema do końca otrzymania bana ale i tak leciały takie słowa że nie będę tego komentował. Mimo wszystko proszę o wypowiedzenie się opiekunów, niech zdecydują.

@  Marcivn  @  Gum!s S4rr0w

• Like 5
  • Thanks 2

• Donor

No chyba lepiej wystawić się nie mogłeś pod moją decyzje, szkoda ze od bomby admin nie wkleił Ci 2tygodni, czekam na logi, do jutra  pojawi się tu więcej Twoich wybryków, tak jak wczorajsze bugowanie paki. 

• Like 2
  • Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.