Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
BaNaN

Odwołanie od warna - BaNaN

Recommended Posts

Nick: BaNaN
Powód otrzymania warna: Prowokacja
Warn był słuszny/niesłuszny: Witam otrzymałem ostatnio warna za rzekomą prowokację wklejam poniżej posta za którego go otrzzymałem.

image.thumb.png.aaf2d99c419ac25ce525ba42b467c260.png

Zwróciłem się do autora postu ponieważ według mnie pytanie było nie słuszne chyba  mam do tego prawo.  W dalszej części mam na myśli aby autor przemyślał zanim następnym razem coś takiego wstawi, to podpowiedź a nie żadna prowokacja. Dalej przytoczyłem przykład osoby otyłej tak po prostu w 3/4 odpowiedzi na to pytanie ludzie szydzili z osób niepełnosprawnych, więc tym bardziej nie rozumiem i nie widzę tutaj prowokacji. 

Na końcu " A sorry..." nie wiem w jaki sposób to można zrozumieć ale chodziło o mi że nie wypada po prostu.  Może to xD na końcu jest aż tak prowokacyjne.

No jak już to wytłumaczyłem to prosił bym aby zostało wyjaśnione kogo i jak ja prowokuję tym postem. Autor pytania jest moderatorem więc jeśli czuł by się urażony to przecież sam by mi warna przyznał.  No chyba że musiał się pytać czy

to jest prowokacja czy nie bo on nie wie xD  

Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby powyżęj wytłumaczyłem dokładnie i powoli co miałem na myśli i dodatkowo zarówno autor jak i pan szanowany adminstrator który mnie ukarał nie pałają do mnie sympatią także uważam że na siłę szukają powodu aby takie rzeczy robić. Pragnę również przypomnieć że jak Pan szanowny Adminstrator na tsie groził że zgwałci mi mamę oraz siostrę to po mojej karze została ona zniesiona, wiec przy jego zachowaniu ta moja niby prowokacja jest niczym. Pozdrawiam serdecznie.                         BaNaN

LEGENDAR  

+2 warny za publiczne zniesławienie rzekomym grożeniem 'gwałtem'.

• Like 3
  • I love it 1

•  MLK. changed the title to Odwołanie od warna - BaNaN
  • Administrator

Zwróciłem się do autora postu ponieważ według mnie pytanie było nie słuszne chyba  mam do tego prawo.

-
Masz prawo, a nawet obowiązek przestrzegać regulamin serwisu (forum). Logiczna odpowiedź, a dyskryminacja (body shaming) to dwie różne rzeczy. Mówisz że: utrata zmysłów to tragedia życiowa & powikłania po wypadkach, a następnie ciśniesz bekę "z troszkę grubszej osoby". Temat body shaming'u i otyłości jest bardziej poważniejszy niż utrata zmysłów - chciałeś zabłysnąć, jednak dało to totalnie inny, niezamierzony efekt. Chciałbym wspomnieć, że wszystkie inne odpowiedzi poza Twoją były na przysłowiowym poziomie - nikt nie kręcił beczki, śmiechów z "tragedii życiowych". Zwykłe pytanie - zwykłe odpowiedzi, w czym problem?

Dodatkowo sama treść Twojej wypowiedzi ma dziwny wydźwięk: bardziej negatywny & atakujący niż pouczający. Nie jest to pierwszy raz - wcześniej propagowanie rasizmu (również dział redakcji). Dryfujesz na słabej tafli lodu (całkiem możliwe, że wkrótce pęknie jak dalej takie zagrywki będą miały miejsce).

Pragnę również przypomnieć że jak Pan szanowny Adminstrator na tsie groził że zgwałci mi mamę oraz siostrę to po mojej karze została ona zniesiona

-

Czy mój wzrok szwankuje? Nie ma tego w treści, która znajduje się na screenie. Skoro nie jest to częścią ostrzeżenia i nie ma żadnego powiązania z tą sprawą - po prostu zbędne.

-

Ostrzeżenie poszło za całokształt wypowiedzi, który przytoczyłem w pierwszej linijce mojej rozprawki: body shaming.
Na naszej sieci nie będzie przyzwolenia na dyskryminacje ze względu na wygląd ciała, kolor skóry, różne choroby etc. 

Nadanie ostrzeżenia było konsultowane w większym gronie niż Ci się wydaje, więc zostaje.

• Like 2
  • KAT 2
  • Thanks 1
  • Wow 1
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.