Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
ez4Rebtw

Podanie na Admina - ez4Rebtw

Recommended Posts

Mutacja głosu (tak/nie):tak

Jakie jest Twoje doświadczenie?: bylem rok temu na 5 mapsach na innym koncie adminem ale zostalo skradzione

Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/ez4rebtw/Link do Twojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/ez4Rebtw/51.83.215.38:27015/

Dlaczego chcesz zostać administratorem?: poniewaz zdarzaja sie sytuacje gdy na serwerze jest duzo osob a zadnego admina na ten moment nie ma  a jak wiemy zlo nigdy nie spi i cheaterzy tez Znajomość komend administratora: takie 5/10

Status PRIME:posiadam

Znajomość regulaminu serwera, na który aplikujesz oraz regulaminu administratora (tak/nie): tak

kejmaN.  

Składając podanie wklejasz wzór 1 do 1, nie wycinki. Popraw to. 

MLK.  

Odkryj również szczegóły gry.

•  kejmaN. changed the title to Podanie na Admina - ez4Rebtw

No więc tak od razu złoże swoje stanowisko w tej sprawie jestem na nie.

Po pierwsze dopiero co wbiłeś 20 godzin na serwerze jest to bardzo mało według mnie ledwo co mieścisz się w limicie na -.

Po drugie patrząc na GT średnio jak na kogoś, kto chce adminem być na -.

Po trzecie administracja aktualnie jest aktywna i bardzo rzadko zdarza się, że nie ma admina na serwerze (chyba że mówimy tu o godzinach od 23 do np. 7).

Mogę również dodać ze ostatnio patrzyłem na twój profil w Csgo, masz niski stopień wiec też raczej mało godzin, choć nie wiem, bo masz ukryte szczegóły gry. Kultura średnio mi oceniać rzadko cię ostatnio widywałem. Opinie na

serwerze masz na razie chyba 0, mało osób cię zna. Najbardziej chodzi tu o czas na serwerze 22 godziny to bardzo mało. Pozdrawiam.

Edited by kedroL_
  • Like 1

A więc tak, jako, że adminowalem na tym serwerze juz jakis czas temu, to kojarze twoja osobe. Z tego co pamietam to nie sprawiales problemow.

Niestety tak jak wspomniał @  kedroL_ wyzej, twoje GT kuleje. Poprawienie gt zasktujkuje tym ze administracja bedzie cie rozpoznawac oraz bedzie w stanie ocenic twoją kulture oraz ogolne zachowanie

Ostatnią rzeczą o ktorej wspomne jest obecnosc adminiow na serwerze. Zdarzają sie sytuacje (rzadko), ale zdarzają sie ze nie ma nikogo na serwerze. Mysle ze jest to spowodowane  okresem wakacji. Jednak w mojej opini kazda para rak przyda sie.

Reasumując jezeli poprawisz GT i co za tym pojdzie rozpoznawalnosc bylbym sklonny oddac glos na tak za okresem probnym.

Powodzenia i mam nadzieje ze w najblizszym czasie zlozysz kolejne podanie :)

Pozdrawiam

iamhappy!

Edited by iamhapppy!

Znam gracza aczkolwiek bardzo slabo  GT marne wczoraj dopiero grales troche wiecej .   . Kultura raczej okej. Dziwi mnie fraza w twoim podaniu na temat tego ze nie ma adminow( skad ty mozesz uzywac takiego stwierdzenia  w momencie gdy przez 3 dni z rzedu jestes tylko po  30 minut na serwerze) wyglada mi to typowo na ,,nie wiem co napisac to dam to``. Aktualnie jestem na NIE moze innym razem . Pozdrawiam 

Edited by MatriXXXX

• CS 2 Supervisor

Twoje podanie zostało odrzucone.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.