Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
sv_cheats 1

Podanie na admina - sv_cheats 1

Recommended Posts

1. Nick: sv_cheats 1
2. Wiek: 18
3. Doświadczenie: Nie raz pełniłem funkcję admina na serwerach typu GO:MOD, Only DD2, Only AWP
4. Twoje SteamID: STEAM_0:0:424763926
5. Staż na serwerze [gametracker]: https://www.gametracker.com/player/sv_cheats 1/51.83.169.113:27015/
6. Link do swojego konta steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198809793580
7. Znajomość AMXX [1-10]: [6-10]
8. Dlaczego składasz podanie na Admina?: Na serwerze dzienne gram około 3-4h, zdarza się, że nie ma nikogo z administracji, więc chciałbym pomoć utrzymać porządek na serwerze.
9. Dlaczego Ty?: Na serwerze bywam dosyć często, jestem raczej osobą niekonfliktową, która łatwo dogaduję się z graczami. Osób nieprzestrzegających regulaminu jest masa, a przyda się kolejna para rąk do pomocy
10. Kontakt:  Steam, Forum
11. Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK
12. Min. 25h na serwerze?: Około 20h jak na razie, nadrobię w ciągu kilku dni.

• Like 3

Jak narazie jestem na Nie   Haha !

• Wiek + 
  • Steam +
  • Mikro +
  • Używaj Mikro  Mordo Bo Ani Razu Cie Nie Słyszałem Haha 
  • GT Do Poprawki 
  • Daj Sie Zapoznac Na Forum W Cs Grasz Dopiero Na Serwerku 1 Tydzien 
  • NAPISZ PODANIE ZA 2 TYGODNIE, Niech cie to nie zniecheci a zmotywuje do dalszej pracy 

Pozdrawiam Bocik ( Na Bęben Go Hehe )

• Like 2

• Investor

Grałem z nim parę razy i wydaje się być spoko osobą. Dałbym na jakiś próbny okres, przykładowo tydzień, żeby przez ten czas nie mógł otrzymać od kogokolwiek żadnego ostrzeżenia, a zarazem by mógł wykazać się aktywnością, jak to pisze na forum, że dziennie spędza określoną ilość czasu adekwatną do wymogów admina. Jedynie podszlifuj jeszcze amxa bo 6/10 no to jeszcze świadczy o tym, że nie znasz skomplikowanych komend w jakichś skrajnych sytuacjach, ale jeśli znasz takie komendy które są najczęściej używane, to myślę że nie byłoby z tym problemu, bo zawsze możesz to z adminami skonsultować, na tym polega wzajemne wspieranie się. 

• Like 3
  • I love it 1

Jestem na NIE

+ wiek

+ doświadczenie

+steam

- gt

- nie wielka liczba osob cie zna na serwerze bo sam Cie nie kojarze w 1.6 gram czesciej niz kiedys

• Like 1

3 godziny temu, Kozonowicz :) napisał(a):

Grałem z nim parę razy i wydaje się być spoko osobą. Dałbym na jakiś próbny okres, przykładowo tydzień, żeby przez ten czas nie mógł otrzymać od kogokolwiek żadnego ostrzeżenia, a zarazem by mógł wykazać się aktywnością, jak to pisze na forum, że dziennie spędza określoną ilość czasu adekwatną do wymogów admina. Jedynie podszlifuj jeszcze amxa bo 6/10 no to jeszcze świadczy o tym, że nie znasz skomplikowanych komend w jakichś skrajnych sytuacjach, ale jeśli znasz takie komendy które są najczęściej używane, to myślę że nie byłoby z tym problemu, bo zawsze możesz to z adminami skonsultować, na tym polega wzajemne wspieranie się. 

Odnośnie amxxa. Adminowi w zupełności wystarczy amxmodmenu. Jest tak zrobione, że wszystko co powinien robić jest w nim zawarte. Wszelkie dodatkowe dostępne komendy to kwestia wygody.

Jak dla mnie ogarnięty gracz, który dość dobrze zna poczciwego pikselaka.

Dodatkowo na plus wiek, doświadczenie i kultura.

Gt do nadrobienia, ale być może przed rozpatrzeniem podania będzie 25h?

W każdym razie jestem za okresem próbnym.

Potrzeba ogarniętych i aktywnych adminów.

Pozdrawiam

• Like 1
  • I love it 1

Umiesz grać, ale nie umiesz komunikować się z graczami. Pierwsze wrażenie, z gry z tobą miałem: K****jaki on spocony przed tym monitorem. Może pamiętasz? Jeśli powściągniesz trochę wodze i będziesz grał dla przyjemności nie dla zawodów to będziesz się nadawać. Dałbym ci szansę. 

Popieram kandydaturę. :bicek:

EDIT dla kleptomanów generycznych argumentów:

+ rozpoznawany

+ wie co robi

+ wiek

kejmaN.  

Cenzuruj przekleństwa. Minimum trzy argumenty, dlaczego jesteś za lub przeciw. :feelspoliceman:

• Like 1
  • Haha 1

• Donor

Witaj :hi:

Podanie odrzucam..

Powód brak godzin i mała aktywność na serwerze :

minuty.png.24460ee20ebc1b0273768bf92e05e857.png

Jesteś z nami na serwerze dopiero kilka dnia a od złożenia podania byłej maks. 2 razy po nie całe 10min

Zapraszam za 2tyg popraw aktywność i daj się poznać adminą jak i graczą!

• 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.