Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
sv_cheats 1

Skarga - STYLE!

Recommended Posts

Twój Nick na serwerze: sv_cheats 1
Nick osoby na którą chcesz złożyć skargę: STYLE!
Data zdarzenia: 28.06.2023
Opis sytuacji: Od samego rana, odkąd wszedłem na serwer gość wyzywa mnie i moją rodzinę, oraz prowokuję. Zaczęło się od tego, że napisał coś niewyraźnie, więc spytałem czy można po polsku odpowiedź jaką otrzymałem to "jak nie rozumiesz to wy********j do szkoły debilu" Później razem z graczem o nicku BanClub zaczęli nazywać mnie "ohp" gadać, że jestem zwierzęciem itd. Później dochodziło do prowokacji z jego strony typu "temu sv to ban się należy" "dajcie mu bana bo mi matkę wyzywa" chociaż taka sytuacja nie miała miejsca.

Dowód: Logi, ponieważ miałem pisać tylko odwołanie, natomiast zobaczyłem, że "kolega" gra sobie dalej.

• Like 1

• sv_cheats 1 changed the title to skarga - STYLE!
  •  Kacper changed the title to Skarga - STYLE!
  • Donor

@ sv_cheats 1  która dokładnie godzina? jeżeli masz ssy z tych zdażeń podeślij w temacie lub mi na pw 

Wracając do tej skargi kolego dowodów mi nie dałeś bo jak sam mi napisałeś  że nie robiłeś bo nie sądziłeś że do tego dojdzie.. 

Sprawdziłem logi i faktycznie było na twój temat dużo od STYLE czy tez BanClub lecz pozwoliłem se na częściowe udostępnienie rozmów z jego strony:

L 06/28/2023 - 17:50:45: *DEAD* STYLE! : kurwa ten sv to faktycznie kretyn chyba do OHP chodził 
L 06/28/2023 - 17:53:53: STYLE! : leżeć  OHP
L 06/28/2023 - 17:54:41: BanClub : ohp to takie miejsce dla zwierzat bez mozgu tak w skrocie
L 06/28/2023 - 18:01:13: *DEAD*(Counter-Terrorist) STYLE! : SV jak chciał przyczaić ale nie dla psa 

L 06/28/2023 - 19:45:32: *DEAD* STYLE! : temu sv się należy ban 
L 06/28/2023 - 19:45:36: *DEAD* sv_cheats 1 : XDDD}|
L 06/28/2023 - 19:45:38: *DEAD* sv_cheats 1 : XDDDDDDDDDDDDDDD
L 06/28/2023 - 19:45:41: *DEAD* STYLE! : Cały czas matki wyzywa pies

Następnym razem pamiętaj o dowodach!

Skarga zostaje przyjęta ban zostanie nadany na 1dzień !!!!

Edited by Problem
  • Like 2
  • I love it 1

• 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.