Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
0MEH 1024x768

Odwołanie od bana - FREE0MEH

Recommended Posts

Twój nick:FREE0MEH

Nick admina banującego:sawek

Data/Mapa:25.06 Mirage

SteamID:STEAM_0:1:229216987

Serwer (mod): FFA5 ONLY MIRAGE                              

Opis sytuacji:Nie wiem zwykle heady z maga jak chlopy mi pod celownik wchodzili beka!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dema rozpisywać nie będę, napisze to co mam i tyle.
Po pierwsze były skargi, że typek lata odwalony, bo biegał i wiedział gdzie kto jest i strzelał strasznie dziwne głowy, które wyglądały jak p-silent 
dobrze nie zdążył wychilić, a już wiedział gdzie kto stoi i celownik na bani był. Po zbanowaniu go Ty mi piszesz, że zbanowałem Ci kolegę i żebym się szykował na odwołanie, więc nie licz, że będę siedział i tutaj rozpisywał cokolwiek skoro to Twój koleżka, więc jak wiemy i tak wyjdzie na legit.  Więc jak dla mnie dawałeś mu info gdzie kto jest, bo każdy z administracji wie co potrafiłeś robić i jak psuć innym rozgrywkę z koleżkami u nas na serwerze i jeszcze pisałeś byśmy nikomu nie mówili, że to ty z kumplem na alt kontach, chcesz to daj mu ub, ale na Ciebie i tak leci skarga @  Leek

Temat może zostać zamknięty.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Cytat

każdy z administracji wie co potrafiłeś robić i jak psuć innym rozgrywkę z koleżkami u nas na serwerze i jeszcze pisałeś byśmy nikomu nie mówili, że to ty z kumplem na alt kontach

Po tej sytuacji ja i loren ponieśliśmy karę i temat już został dawno wyjaśniony. Psuć rozgrywkę? przecież my nie byliśmy na żadnych wspomagaczach tylko na czystych kontach. 

 

Cytat

Więc jak dla mnie dawałeś mu info gdzie kto jest

Dla wglądu opiekuna żeby nie robić tutaj syfu mogę pokazać całą konwersację ze steama, jak graliśmy w cs to gadaliśmy pisemnie przez steama i nie było żadnego infa - konfa do wglądu dla opiekuna/właściciela jak będzie trzeba.

 

I ja zawsze, nie ważne kto został zbanowany oceniam w 100% obiektywnie bez jakiejkolwiek faworyzacji, przykład to zgłoszenie gracza lorena gdzie moje czasówki były takie same jak wyższej administracji i nie dawałem -b na jego korzyść. Jak chcesz to pisz sobie skargę, ja mimo wszystko zobaczę sobie demko i dam werdykt. 

///

 

http://824697.node28.pukawka.pl/dem-de_mirage-1687729910-1687732116.zip  (Gracz zagrał tylko 2,3 rundy)

Przecież akcja za którą dałeś bana jest cała czysta - wszystkich słyszał i widział. Ja nie widzę tutaj żadnego aima, zwykłe strzały. 

Obejrzałem również połowę wcześniejszego dema i również nie widziałem nic ciekawego. Chciałem obejrzeć całość ale w pewnym momencie dema crashował cs idk.

 

Oczywiście możesz odwołać się od decyzji, jednak najpierw byś zobaczył to demko, żeby chłopaki nie musieli tracić czasu na oglądanie dema które i tak nie było długie. 

UB  + brak rozpiski @  Słodziak_  @  KyO

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  •  Leek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.