Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
shin-

Odwołanie od kary - shin-

Recommended Posts

Twój nick:ձshin

Nick admina karającego: DECYZJA ADMINISTRACJI  (czyli aimkox)

Data/Mapa:20-06-2023 23:29:40

SteamID:STEAM_0:0:603785473

Serwer (mod):mirage#9

Opis sytuacji: Dzień dobry zastała mnie pewna niemiła sytuacja gdyż zostałem permanentnie zgagowany i zmutowany , a dokładnie wyglądało to tak gram sobie na tym pięknym serwerze przychodzi aimkox i pyta się przez komendę (wiadomość do wszystkich) "czy ostatnio występowały jakieś lagi, skoki varu, czy tez spadki fps" więc uznałem ze to odpowiedni moment żeby się wypowiedzieć że na serwerze są lagi a dokładnie opisałem to tak "że są spadki okropne a var czerwony" dodając jeszcze że serwer się pali i niech zrobią jeszcze z 10 dodatkowych slotów. Odpowiedziałem jedynie na pytanie które zostało przesłane  do wszystkich graczy na serwerze w innych przypadkach nie komentuję ze serwer jest "taki i taki" miałem z parę gagów lecz nie sądzę ze oto ten powód jest odpowiedni żeby gagować i mutować permanentnie. Pozdrawiam z rodzinką.  a i powód jest taki: Decyzja administracji (jak masz narzekać to znajdź inne miejsce do narzekania). XD

• Like 1
  • I love it 1

• shin- changed the title to Odwołanie od kary - shin-
  • Administrator

Z racji, że w ostatnim czasie jest ciągły płacz i lament na temat obecnych problemów z dostępnością serwera nie możemy sobie pozwalać na ciągłe psucie atmosfery zbędnymi gadkami.
Ciągłe gadanie na temat: liczby slotów, spadków fps'ów, skaczącym varze jest nie na miejscu - tym bardziej, że sami działamy nad rozwiązaniem tych problemów. Dodatkowo, administracja poruszyła Twój temat na naszej grupie gdzie były ciągle skargi na Twoją osobę.

Postanowiłem skorzystać z podpunktu regulaminu, którzy brzmi:

&1.9 Administracja wyższa zastrzega sobie prawo do zbanowania osób mogących mieć zły wpływ na serwer lub tych, które w jakikolwiek sposób zaburzają życie serwera.

Sytuacja jak i atmosfera jest na tyle napięta, że śmieszki / heheszki nie są wskazane. Nie tylko nas tym denerwujesz, ale pozostałych graczy również wprowadzając negatywną atmosferę. 

Chcesz sobie żartować / strzelać w nos - znajdź inny serwer. Ja nie będę czegoś takiego tolerował - na chwilę obecną brak możliwości zdjęcia blokad głosowych / tekstowych.

• Like 4
  • KAT 1
  • Haha 3
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.