Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
jogabonito

Odwołanie od bana - joga bonito

Recommended Posts

Twój nick:joga bonito

Nick admina banującego:

Mysterio

Data/Mapa:

22:33 / 18-06-23

SteamID:

76561199510664945

Serwer (mod):  Only mirage #7                           

Opis sytuacji: nie wiem co napisac po prostu gralem sobie i dostaje bana z du*y a tlumaczyc sie nie bede z niczego bo gralem czysto a winny sie tlumaczy 

• I love it 1

http://demka.katujemy.eu/2/dema//auto-20230618-2105-de_mirage.dem.zip

Proszę UBT o obejrzenie całego demka "od deski do deski" a nie tylko wypisane akcje. Wiele mówi ogólna gracza, której nie ma sensu, abym wypisywał.

Zacznę od tego, że po terro co runde szedles do palacu i w zalezności, czy ktoś peakowal palac czy nie ty tez peakowales. Moment, gdy ktos peakowal z awp  to ty nie "peaknąles" tak jak zawsze

6;10 - gracz widzi AWP w palacu i nie chce juz rzucac tak pewnie granatów jak w każdej rundzie wcześniej.

7;45 - runde później, gdy gracz z AWP wyszedl z palacu gracz peakuje pewnie.

9;25 - znów ten sam schemat, tym razem gracz był przygotowany i super wcelowal sie w glowe zanim wyszedł.

10;00 - oglądałem ten moment w 1/2 szybkości i nie jestem w stanie powiedzieć, czy ZBANOWANY widział gracza CT wskakującego na skrzynkę w appsach B czy raczej ciągnął celownikiem przez ściane, natomiast skoro piszę to w tutaj to raczej ta druga opcja!

12;40 - to raczej normalne u dobrych graczy, że sprawdza się "pod drewnem" normalne dla lepszych, że trafi się taką głowe, natomiast proszę UBT o zwrócenie uwagi jak gracz sprawdza miejsce, gdzie akurat jest przeciwnik, wrócę do tego w późniejszym opisie. Poraz kolejny proszę o obejrzenie całego dema :)

14;50 - paka zaplantowana na B i fakt poleciał flesz w kuchnie, natomiast gracz bardzo pewnie wcelowal sie juz w "szpare".

21;05 - według mnie, gracz był wiedział, że przeciwnik będzie w apsach B na blisko, nigdy wczesniej nie rzucał smoke w ten sposób?

21;24 - mam nadzieje, że to przypadkowy "klik" myszką i strzal przez sciane w model...

26;39 - może przypadkiem, ale zaciekawił mnie ten przezkok celownika przed smoke na grugiego przeciwnika w underze.

32;20 - nie rozumiem, skąd gracz miał pomysł, aby tak dziwnie wyjśc wcelowanym w ten under?

37;30 - ostatni kill, gracz do konca czekal wcelowany w kuchnie, może przypadek. ;)

http://demka.katujemy.eu/2/dema//auto-20230618-2143-de_mirage.dem.zip

Znówkolejny proszę o obejrzenie całego demka ! :) rozpisane akcje jedynie potwierdzają moje przypuszczenia, natomiast obejrzenie całęgo naprawdę pomaga zrozumieć moją decyzje o permie.

4;30 - peak na under idealnie, gdyt wychodzi przeciwnik, może przypadek.

5;07 - gracz widział lekko noge w swoim nietrafionym 'smoke' w con i w zasadzie latwy frag, natomiast nie wiem czemu na sekunde kontynuował strzelanie w sciane, gdzie biegł juz 2 przeciwnik? Przecież nie było go slychać.

6;10 - gracz jest gotowy na przeiwnika za "kasą na CT" mimo, że slyszy skakanie w site wciąż czeka na tego za kasą, chociaż o nim nie wie.

7;11 - nie jestem w stanie powiedzieć, czy gracz slyszał przeciwnika na rampie, ponieważ mogły go zagluszyć głosy kolegów z drużyny natomiast idealnie w czas się zatrzymał i zabił.

Około 7;30 wszedłem na serwer, aby osobiście obejrzec ZBANOWANEGO, ponieważ zgłoszenia na discordzie dostajemy codziennie w ogromych ilościach właśnie na tego podejrzanego.

Odkąd wszedłem i zacząłem obserwować gracz (według mnie) nie grał jak tak samo jak w poprzednim meczu. Stąd moja prośba, aby oglądać całe demo a nie tylko rozpisane akcje, dzięki ! ;)

13;45 - być może przypadek, albo wyjątkowe szczęście, ale idealnie w czas gracz obraca się i zabija przeciwnika, który cały czas idzie na shift z "TV"

15;00 - chyba kusiło go, zeby strzelic przeciwnikowi przez tego "smoke" nie sądzicie :D? od tego momentu zaczynają się tajemniczy przerwy w grze w pałacu A :P

19;01 - gracz chyba myslal, ze przeciwnik z MAG-7 bedzie go "raszowal" i mimo ze go nie widzi i nie slyszy po rzuceniu molotowa intuicyjnie ucieka za filar. I dalej moja ulubiona przerwa w palacu :D

19;40 - gracz widzial przeciwnika w appsach B natomiast, gdy przeciwnik jest wcelowany z awp ZBANOWANY stoi i macha kosą. Gdy przeciwnik ucieka z appsow ZABNOWANY od razy peakuje - nie wierze w takie przypadki.

24;40 - odniose się do (12;40) z poprzedniego demka - pod drewnem jest smoke, nie jest sprawdzone, a ZBANOWANY wybiega na pewniaka wcelowany w CON.

26;12 - było słychac jak przeciwnik podnosi broń w okolicach schodów, całkiem idealne strzały przez smoke!

30;45 - znakomity hs - tylko gratulować !!!

31;55 - przez 2 lub 3 mapy nie przyszło ZBANOWANEMU skanować tamtej pozycji, gdy nikogo tam nie było. Jednak, gdy ktos tam podszedł a ZBANOWANY go nie słyszał to i tak zaczął super skanować!

I CZY MI SIE WYDAJE CZY GOŚCIU UCIEKA PRZED GRANATEM, KTÓREGO NAWET NIE WIDAĆ NIE SŁYCHAĆ - NO BEZ JAJ

33;00 - nie wiem czy skacząc na ławce gracz widział przeciwnika w appsach, ale wiem, że żeby skakać i próbować jednocześnie strzelac w skoku trzeba być pewnym, że przeciwnik tam jest!!!

37;20 - gracz zeskakuje do undera i idealnie w czas zatrzymał sie przed wyjsciem przeciwnika, aby zwiększyc celnosc? tez nie wierze w takie przypadki, ze typ zatrzymuje sie na srodku undera.

38;30 - skoro ZBANOWANY jest taki super dobry, to dlaczego stając na drewnie w site B pilnuje okna nożem? skąd pewnosc ze tam nikogo nie ma...

44;00 - znów to samo.. pewniak - wjazd i  "pod drewnem" nie sprawdzone ;/

47;00 - gracz pewnie skraca "mida" nie obawiając się o kogokolwiek za boxem. Widzi, że leci "flash" słychać sopce, ale to nie znaczy, zę trzeba wyjść tak wcelowanym, być moze przypadek...

W następnym meczu po rozgrzewce gracz dostał perma za WH. Polecam sprawdzającym oba demka - dobrze operować komendą voice_enable 0 i 1, aby slyszeć to co gracz oraz kroki przeciwników

Pozdrawiam ;)

Edited by Mysterio
 Leek  

Decyzja do 48h 

• Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1

•  Leek locked this topic

http://demka.katujemy.eu/2/dema//auto-20230618-2105-de_mirage.dem.zip

6;10 trochę spekulacje, może się zatrzymał żeby moło rzucić a nie bo się bal peekować. -b/+/-

7;45 no nie miał molotova więc wybiegł -b

9;25 ciężko powiedzieć czy zbieg okoliczności, +/- /-b

10;00 -b

12;40 -b

14;50 mnie ciekawi bardziej ciekawi peek z celownikiem na modelu(14:50) +b

21;05 -b

21;24 na model? -b

26;39 -b

32;20 -b

37;30 -b

http://demka.katujemy.eu/2/dema//auto-20230618-2143-de_mirage.dem.zip

4;30 trochę dziwne takie siedzenie w conie, ale normalnie sprawdzał co chwile -b

5;07 -b

6;10 -b

7;11 -b

13;45 złapał timeing raczej -b

15;00 nie wiem czy go kusiło, nie będę spekulował -b

19;01 słyszał, schował się na wypadek rashu -b

19;40 dziwne +/-

24;40 -b

26;12 -b

30;45 -b

31;55 +/-

33;00 no te peekowanie +/-

37;20 timeing +/-

38;30 nie było nic słychać, tak o -b

44;00 ogólnie coś tam sprawdza -b

47;00 to że nie obawia się boxów to +/- reszta -b

Obejrzałem całe dema (tak jak bardzo nalegałeś) w większości w przyśpieszeniu, i szczerze mogę powiedzieć ze na ten moment za mało na bana. Rozumiem że chcesz żebym stwierdził po jego play-style czy coś ma ale same osobistości i domysły trzeba zostawić na bok, bo głównie liczą się dowody których nie było jakoś bardzo dużo. Generalnie znalazłoby się parę czasówek jeszcze do rozpisania ale to nadal mało aby gracz dostał bana. Ciężko będzie dać bana bo ,,ja czuje ze on coś ma'' generalnie rozumiem twój punkt widzenia i to że niektóre zachowania odbiegają od reszty ale jak wspominałem liczą się dowody których nie ma za dużo. Na podstawie obecnych dowodów gracz dostaje UB. 

• Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.