Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Nixt

Odwołanie od bana - N1xt

Recommended Posts

Twój nick:N1xt

Nick admina banującego: nie wiem ale chyba od Lofner

Data/Mapa:18.06.2023 17:18 De_Mirage

SteamID:

STEAM_1:1:573215484

Serwer (mod):             De_Mirage                  

Opis sytuacji: wbiłem sobie na server grałem i po jakimś czasie dostałem permbana za multi-hack. Nigdy nie dostałem bana za hacki w jakiejkolwiek grze i nie widzę sensu żebym używać niedozwolonych oprogramowań na jakichkolwiek  serverach w szczególności jeśli gram na nich codziennie. Bana dostałem grając na [PL] Katujemy.eu [Only Mirage #12]. Dostałem też bana na Mirage #10 i #11 nie wiem czy dostałem na jakimś innym serverze bo gram tylko na tych 

Zrzut ekranu (129).png

•  Leek changed the title to Odwołanie od bana - N1xt

3:08 b+ Zeskoczyłeś z Aspów na auto po czym przycelowałeś idealnie przez ściane w głowe przeciwnika na Edwardzie ( lecz wh nie pomogło w strzelaniu / Widać na 1/4)

4:35 b+ Jak dla mnie to AutoBh zaczynasz bez strefa (ogólnie cały mecz próbowałeś robić Bh ale wogóle że ci nie wychodziło na jeden skok a tu prosze bez strefy wychodzi ci na kilka skoków)

5:25 b+/-  Kolejny raz dla mnie AutoBh tym bardziej z mac10 / Nagle rashujesz nie sprawdzając żadnych pozycji jakbyś wiedział że nikogo tam niema WH,Radar / AutoBh w Dżungli 

Jak dla mnie były to wystarczające powody do zbanowania cię 

Edited by lofner

•  Leek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.