Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
no0re

Podanie na admina - no0re

Recommended Posts

Nick: no0re

SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199251808242/

Nazwa użytownika Discord: no0re#6396
Staż na serwerze: Półtora miesiąca 
Twój GameTracker: https://www.gametracker.com/player/no0re/mirage.csgejmerzy.com:27015/
Doświadczenie w byciu adminem?:  Dosyć dobre, byłem adminem na serwerze om1 przez jakiś czas pod nazwą "ryuq" i dobrze szło bez większych skarg

Znajomość SourceMod [1-5]: 4/5

Konto Prime?: Owszem
Sprawny mikrofon: Tak
Mutacja głosu: Pewnie
Ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcisz serwerowi?: Średnio wychodzi 15/20 godzin tygodniowo 
Dlaczego właśnie Ty?:  Dlaczego ja?  Chciałbym żeby serwer był o każdej porze dnia w granicach tolerancji miły i przyjazny, też przez to że często gram w godzinach gdzie ciężko o admina. Moim zdaniem jestem kojarzony raczej przez dużą ilość graczy, straram się być miły , nie odpowiadam obraźliwie nie wyzywam i się głupio nie kłócę żeby były jakieś problemy. 

Namey  

Nick na forum ma być taki sam jak w grze. Jeśli chcesz zmienić zapraszam do odpowiedniego działu KLIK.

• Namey changed the title to Podanie na admina - no0re

Jestem neutralny, aktywność na serwerze w miarę jest, i spełnione wymagania ale mam mieszane uczucia. Będąc szczery nie spodziewałem się totalnie tego podania, brakuje mi trochę większej aktywności słownej z twojej strony i wypowiadania się na serwerze, może przez to jestem neutralnie nastawiony. Mimo wszystko powodzenia

• Thanks 1

Podanie przyjęte.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.