Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
QUER

Odwołanie od bana - QUER

Recommended Posts

Twój nick:QUER

Nick admina banującego: Administrator został usunięty 

Data/Mapa: 3:32 | 04/12/2022 Mirage 5vs5 

SteamID:STEAM_0:1:561740361

Serwer (mod):  5vs5                         

Opis sytuacji: generalnie to dostałem bana później unbana później nie miałem czasu wiec nie bylo mnie tydzień 2 może więcej, dostałem kolejnego bana  pisałem też z opiekunem na chacie na forum on twierdzi że takiego bana nie ma pomimo że go mam .. dziwna sytuacja generalnie  ja już nie ogarniam do końca co mam z tym zrobić  liczę na jakąś pomoc z waszej strony / EDIT ban powód obraza pomimo nie obecności na serwerze świadczy o tym to że ban został nałożony jako "webban" po czasie czyli około prawdopodobnie tygodnia 2 /  administrator już nie jest w administracji więc nie dowiemy sie co miał na myśli , ale przez głupote tego byłego administratora mam bana permamentnego i jedyne co moge z tym zrobić to liczyć że osoba która to czyta uwierzy że nie miałem nic z tym wspólnego . 

Wycinek z konsoli:

ban!.PNG

MLK.  

Przenoszę do odpowiedniego działu. Uzupełnij standardowe informacje na jaki serwer próbujesz się połączyć - ułatwi to pracę UBT (skorzystaj z opcji "Edytuj").

• Like 1

https://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:561740361&advType=steamid

Na odwołanie jest maksymalnie 48h od otrzymania bana, jednak tu jest to poniekąd usprawiedliwione. Dziwi mnie długość bana - perm za obrazę? nie wiem czy nie zaszła pomyłka, jednak zostawiam decyzję właścicielom, niech zdecydują.

@ Bati  @ Nomeron

• Like 2

zdaje sobie sprawę że na odwołanie jest 48h ale nie miałem świadomości o tym że ban istnieje ponieważ dostałem go w czasie nieobecności także wydaje mi sie że administrator popełnił błąd aczkolwiek sprawa jest dziwna , nie da sie wypisać bana nie tej osobie co trzeba , więc albo  ktoś sobie przypomniał 2 tygodnie później co jest mało prawdopodobne albo poprostu stwierdził że dobrym pomysłem jest wstawić bana za niewinność .

liczę że właściciele mnie zrozumieją w tej sytuacji .

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.