Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
PlayerTom

Skarga - Problem

Recommended Posts

Nick oskarżonego: @  Problem

Opis sytuacji: Witam. Dwa razy w ciągu 4h po 5 minutach gry mając ledwo 5 fragów jest mi robione skanowanie wargodem. Przychodzę na serwer pograć, a nie siedzieć na spekcie i robić jakieś skany swojego komputera bo ktoś ma swoje widzimisię.  Przyciągacie graczy czy chcecie ich odrzucić od siebie?. Ile razy wejdę na serwer mam mieć robione skanowanie WarGodem, a jak wyjdę to ban? Przecież to jest śmieszne i nie uczciwe. Drugi wargod był zrobiony po złości przez nie wiem kogo, ale po wymianie zdań z adminem, że mi osobiście się to nie podoba bo uważam, że jest to skanowanie plików, które są u mnie na komputerze w folderze cstrike i programy które mam uruchomione w tle, jest nieuczciwe, aby wymuszać od kogoś pokazywanie co ma na komputerze i ogranicza to prywatność osoby, grożąc,  banem :]po czym mnie   zabił i wrzucić na spekta, abym zrobił drugi raz wargoda. Za każdym razem jeśli ktoś ma swoje zdanie będzie robione WG?? bo opiekun  nie potrafi uszanować czyjegoś zdania? Kabaret. Dostał władzę i udaje kogoś kim nie jest :].  Teraz daj mi bana za skargę i rób ssy, aż ci się znudzi albo banuj za nic. Twój tok podejścia do innego człowieka. Widać ksywka zobowiązuje.  

Powód: 2x Wargod w ciągu 4/5h 

Dowody: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2660691 

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2660511

Edycja: To co, wszyscy admini w ciągu dnia mają prawo robić wargody jednemu graczowi? Nie komunikujecie się w takich sprawach? Poza tym przy każdym wargodzie byłeś obecny i widziałeś co się dzieje więc jako opiekun @  Problem  odpowiadasz między innymi za adminów i za to co robią na serwerze. Więc może porozmawiać wystarczy i przekazać informacje na temat kto i kiedy miał robione jakiekolwiek scany.  

MLK.  

Przenoszę do odpowiedniego działu.

• Haha 1
  • I love it 1

• Donor

Kolego wargoda ode mnie nie dostales ani razu 

W konsoli masz nick admina co ci wykonuje wargoda 

akurat wargoda wykonywalem innemu graczowi :)

1 wargoda dostales od @  Trzy Kule W Magazynku

2 wrgod dostal wykonany prze @  `BOT Lol Mi Cie  

Także nie wiem co ty masz do mnie :) miłego życze

Edited by Problem
  • I love it 1

•  MLK. changed the title to Skarga - Problem

Witam, admini w każdej chwili mogą Ci zrobić wargoda, bo wtedy mają pewność, że się nie odpaliłeś. Oczywiście będę gadał z nimi na zebraniu o tym by bardziej sprawdzali, a nie co chwile robili tej samej osobie.

• Like 1

• PatryS locked this topic
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.