Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
mini

Podanie na admina - mini

Recommended Posts

1. Nick: mini
2. Wiek: odpowiedni
3. Doświadczenie:  22  lata  w  to  gram
4. Twoje SteamID :STEAM_0:1:29578004   dodatkowo  dodam   https://banid.pl/kto?to=0:1:29578004
5. Staż na serwerze [gametracker]:  https://www.gametracker.com/player/mini/51.83.169.113:27015/
6. Link do swojego konta steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198019421737/
7. Znajomość AMXX [1-10]:  8
8. Dlaczego składasz podanie na Admina?: pomoc  w  realizacji, rozwój serwera  itd,itp,Jestem osobą, która gra bardzo dużo na serwerze, nawet do 7 godzin. Często, gdy gram nie ma adminów, a są toksyczni ludzie i cheaterzy. Zazwyczaj w tygodniu mogę grać od 15 do 22, a w weekendy zależy jakie mam obowiązki. Myślę, że nie jestem osobą toksyczną, jestem odpowiedzialny i nadaje się na stanowisko admina.  
9. Dlaczego Ty?: bo  jestem  de  best  xD
10. Kontakt: steam,fb,ts

11. Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: tak
12. Min. 25h na serwerze?: tak

• Like 4

•  Kacper changed the title to Podanie na admina - mini

Jestem Na Takk !!

• Wiek +
  • Gt Bardzo Wysokie +
  • AMX +
  • Kontakt +
  • Mikro +
  • Aktywny gracz serwera dd2 , byl juz pare razy adminem na serweku wiec mozna mu dac od nowa range ,ale jestem za próba na 1 tydzien jak narazie zobaczymy jak sie bedzie sprawował haha

Pozdrawiam Bocik ( TuTeżJestem)

kat_background.png.b4f322ed2d20ca3cf11806e66cae8265.png

• Like 1

Biorąc pod uwagę cały wkład w rozwój serwera od jego początków, aktywność, doświadczenie i zaangażowanie to ciężko tutaj negatywnie się wypowiedzieć, ale po ostatnich.. jakiś odklejkach czy co? To myślę, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ale no cóż może każdy ma czasem zły dzień, nie wiem.

Po prostu @mini musisz wyluzować jak chcesz być adminem, bo znowu poleci jakaś skarga za twoją kulturę słowa czy załóżmy nadużywanie uprawnień/władzy na serwerze.

Trzeba cieszyć się gierką i omijać, a w zasadzie jako admin eliminować dramy.

Kompletny neutral :x

Powodzonka i smacznej kawusi z rana życzę :itsok:

• Like 2

Jestem na TAK

Duza aktywnosc spoko ziomek kulturka na poziomie :) 

Mial  pare takich krzywych akcji ale to nie przekresla kazdy moze miec zly dzien czy dokaldnie  nie dopatrzyl sie ale szanse powinien dostac.

Tak Ze Dziadzia an Admina.

Pozdrawiam cieplutko <3

• Investor

Jestem na TAK :-)

+wiek

+doświadczenie

+amx

+koncentracja na serwerze

+fajnie można się dogadać 

Jedynie "+-" pomimo upływu czasu mam trochę niedosyt po tej akcji i nie wiem co myśleć, za tego bana na cl_lw 0. Wiem że to było już dawno i nie ma co drążyć, ale żebyś na przyszłość dokładnie sprawdzał danego gracza czy używa jakichś komend a w przypadku aima/wh robił wargoda, zanim dasz jakiegoś bana. To już nie chodzi o mnie że nad tym ubolewam, ale żeby to też nie ciążyło na innych graczach, którzy chcą zagrać i się odstresować od codzienności.

• Like 3

• Donor

Witaj @ mini !!!:UmPikaOla::UmPikaOla:

Teściu co tu dużo rozpisywać...

Jesteś osobą lubianą na serwerze jak sam widzisz po wypowiedziach

Wiem ze poświęcasz dużo czasu przy pomocy serwera! Dzięki za pomoc :)

Często zgłaszasz cziterów na serwerze lub tez na Steam jak nikogo nie ma :)

A co do aktywności Teściu to ode mnie masz duży +!!!

AMX tez na dobrym poziomie masz +

Mam nadzieje że będziesz dobrze sprawował tą funckje :)

Z mojej strony NA TAK!!! 

PODANIE PRZYJMUJĘ!!!!

Zgłoś się do mnie na steam!

• Like 1
  • I love it 2

• 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.