Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Guest

Podsumowanie zebrania 16.06

Recommended Posts

Krótkie podsumowanie zebrania:

 

  1. Nie wyzywamy się na serwerze ani na discordzie w strefach ogólnodostępnych (główny czat, czat vip) nawet "dla jaj".
  2. Znosimy obowiązek głosowania na serwer. Jednocześnie osoby, które będą aktywnie głosowały mają zmniejszone progi godzinowe.
  3. Urlopy zgłaszamy w temacie z urlopami, wzór już jest dodany.

 

Dalsze info:

 

W niedzielę (18.06) w godzinach wieczornych będzie jeszcze jedna szansa zebrać się i pogadać z tymi których nie było. Wszyscy, którzy byli mogą też przyjść, być może coś jeszcze nie zostało poruszone, co Wam wpadło do głowy po wszystkim (a wiadomo, często tak jest).

 

 

Ważne! Planowane są też zmiany w całym regulaminie i taryfikatorze. Będą to zmiany raczej kosmetyczne. Wszystkie przewinienia raczej zostaną, lecz skupimy się na tym, aby jak najmniej banować tam, gdzie wystarczy mute/gag/silence. Postaramy się jeszcze dziś zaproponować nowy regulamin + taryfikator, żebyśmy zdążyli wspólnie go obgadać + ewentualnie coś zmienić/dodać.

 

Temat ten zostawiam otwarty, jeśli macie jakieś kwestie do poruszenia napiszcie tutaj kluczowe słowa, tylko bez zbędnego spamu. Wszystko co się pojawi szczegółowo obgadamy.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.