Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
prokazik1234pl

Odwołanie od bana - Prokazik1234

Recommended Posts

Twój nick:prokazik1234

Nick admina banującego:Bigaj

Data/Mapa:14:30 | 14/06/2023

SteamID:STEAM_0:1:774401898

Serwer (mod):   Mirage #3                            

Opis sytuacji: Grałem od kilku dni na serwerze zaczynałem noprime wszyscy plakali ze latam odpalony mimo wszystko nie dostałem zadnego bana specjalnie dla tych placzkow kupilem sobie Prime i dzis pod moja nie obecnosc na serwerze dostalem bana prosze o sprawdzenie tych demek/demka bo zadno demko nie zostalo dodane do sprawy z tego co widze lub tez prosze o jakies glebsze wyjasnienei na jakiej podstawie dostalem tego bana gram nawet mmy i vaca nie mam a u was niby odpalony latam i krece ledwo co dodatni wynik 

• Haha 1
  • I love it 1

•  Leek locked this topic

http://887584.node43.pukawka.pl/dem-de_mirage-1686594203-1686596768.zip

1 Runda - Ginie, nic ciekawego

2 Runda - Nic nadzwyczajnego

3 Runda - Nic nadzwyczajnego

4 Runda- Nic nadzwyczajnego

5 Runda - To samo

6 Runda - To samo

7 Runda - Nic nadzwyczajnego

8 Runda - 11:58 lekki traking modelu, + sytuacja z shortem, wyraźnie widział edward a celuje na shorta jakby nie był pewny czy widział czy nie takie trochę słabe krycie sie +/- całość

9 Runda - 12:50 jak zawsze co runde jechał na pełnej teraz shiftuje jak przeciwnik jest +/-

10 Runda - Nic ciekawego

11 Runda - 16:03 dziwna reakcja na wcelowanie sie do lewej strony, taka mocno energiczna gdzie przeciwnik był obok +/-

12 Runda - Nic nadzwyczajnego

13 Runda - Znowu jak jest przeciwnik to shift ale mimo wszystko -b

14 Runda - Pomijając że zawsze daje smoke na mida, to bardzo ciekawie peekuje, celownikiem praktycznie do prawej strony żeby tylko uniknąć celownikiem przeciwnika po lewej (zawsze sprawdzał lewo). Imo dla mnie słabe krycie +/-

15 Runda - 22:30 szczerze dla mnie akcja podejrzana/spalona, zawsze wybiega a teraz zerka do lewej gdzie przeciwnik i idzie cara jak zawsze wyskakuje. Ogólnie dziwne zachowanie +/- /spalone

16 Runda - Ginie

17 Runda - XD ginie

18 Runda - To samo

19 Runda - Nic nadzwyczajnego

20 Runda - Genralnie też nic nadzwyczajnego, dziwne że jak jest schody ander to peekuje wcelowany w bombę zamiast w pozycję gdzie może być przeciwnik? +/-/-b

21 Runda - Ginie

22 Runda - 34:20 akurat teraz jak aspy czyste to je rashuje a zawsze sprawdza xd +/-

23 Runda - Ginie

24 Runda - Nic ciekawego

25 Runda - To samo

26 Runda - 39:59 +b

27 Runda - Nic nadzwyczajnego

28 Runda -  To samo

Ocena czasówek:

9:34 +b prefire / do zrobienia -b
12:04 +b prefire w oknie w kuchni / ? -b
16:16 +/- / nie rozumiem -b
17:18 +b / -b
30:35 +b prefire na b w apartach/ do zrobienia -b
35:09 +b / -b

Generalnie za mało na bana, faktycznie jest trochę podejrzanych akcji i czasami jego zachowanie w grze odbiega od poprzednich rund ale to dalej mało. Warto obserwować gracza - mam na myśli demka, jeśli jest podejrzenie że ma spect liste. Na ten moment niewystarczające dowody. UB

• Like 2
  • KAT 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.