Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Simon RIley

Odwołanie od bana - Simon Riley

Recommended Posts

Twój nick: Simon Riley

Nick admina banującego: kerdoL_

Data/Mapa: 12.06.23 +- 17:00

SteamID: 76561198972876716

Serwer (mod): Only mirage #10                

Opis sytuacji: Skonczyla sie runda i dostalem bana za "Dawanie infa na steam" mimo ze zadnego infa nie dawalem i nie wiem skad ten adminek to wyciagnal xd

• Simon RIley changed the title to Odwołanie od bana - Simon Riley

Dostalem informacje, że jeden gracz dostał info od niejakiego "Iliego" o pozycji gracza w kuchni. Jako iż powiedział on, że dostał info na steam sprawdzilem kogo ma w znajomych na steam w enemy team i miał tylko Simon Rileya. Gracz od którego dostałem informacje wypiera się, że nie chodziło o niego a pytając się o kogo chodziło nie chce odpowiedzieć.

Edit: Dziwne jest to, że Simon mówi o tym, że nie dał infa, a gracz zgłaszający to mówi o nie sprzedawaniu kolegów więc nie wiem dlaczego są 2 różne wersje wydarzeń

Edited by kedroL_
  • Like 1
  • Wow 1

Stalem w rogu w kuchni, wiec glupota byloby danie infa na samego siebie, a po 2 gracz od ktora dostal info zna moj gamestyle i zawsze jak plantuje na b to ide do kuchni stanac w rogu, pozdrawiam buziaczki

Edit: Nie wiem co ci on mowi, ale zadnego infa nie dawalem, nie wiem nawet do czego sie odniesc i jak to udowodnic

Witam ponownie. Rozmawiałem z graczem master mind ( gracz o którym wspominałem) okazało się, że przez jego mikrofon źle było słychać nazwe osoby która dała info i zamiast "reliego" chciał powiedzieć "Liliego"( nazwa kolegi)

W tym przypadku prosiłbym o odbanowanie gracza. Pozdrawiam ;)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.