Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
bobowawahaha

podanie na admina czy tam moderatora

Recommended Posts

Imię: maciuś

Staż na forum: nie wiem ale na forum bede troche miej ale na grze duzo

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 5-30 min na serverze 2-5h

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: ortografia dobra tak 9/10 rzadko robie bledy a interpunkcja to co to

Dlaczego ty?: bo dazajek odchodzi od nas i niektórzy chcą zebym byl moderatorem bo kiedy jest cheater to z 10-50 minut sie czeka zeby go zbanowac

Znajomość IPS [0/10]: in plane switching wtf co to znaczy?

Zapoznałeś się z regulaminami?: tak

Zapoznałeś się z wymaganiami?: tak ale to nie wazne prawda?

nawet wam piosenke zrobilem (wcale nie skopiowalem od kogos tam ale on spiewal nie bylo napisane)
PIOSENKA O POLSKIM FIACIE I DEMONACH Z NIM

AJRONWEJDER - Metalomobil | Bogdan Boner: Egzorcysta | Netflix

Niektórzy nazywają go kańczakiem inni kredensem ale jego prawdziwe imię to 125p P jak PIEKŁOk. szrat! . aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa piszczy pasek klinony to znak że silniczek nie jest juz nowy.
Jaki ma przebieg ktoś się zapyta nie wiem bo licznik wyciągnol kopyta . kopyta nie bładzi to troche bez sensu nie wazne laduj sie do kredensu. i rura do piekla tu nie jest bezpiecznie przez egzorcyste co mieszka w piasecznie
OC i AC ja tego nie placeee

Metalomobil tylko debil nie chciał by nim przejechac sie 
Metalomobil zamiast benzyny rządny jest gruby EPG

To nie jest mgła co naciąga z dala metalomobil taką kolej spala nie chamuj przed nawet silnikiem bo w dupe ci wiedzie hamulce ma liche nie patrz mu w światła gdy przed nim staniesz tak swiecą przywo ze zeza dostaniesz policja bez radna policja jest wsciekla przy 60 teleport do piekla 
diagnosta to panie zawalu dostane

dlaczego stoimy defrekator znowu ten pajac z strzelba palatą o jezus maria juz ponas zginiemy spokojnie rozjade go i wiejemy jedynka dwója na muszce mam h*ja nie doczenianie od strzele wam banie AHAHAHAHAH gas do dechy . e ? co sie stalo gdzie my jestesmy? w piekle ziomeczku. najwyrażniej troche mnie ponioslo i rozbujalem gablote do 60. W terenie zabudowanym . I jeszcze piwo mają. Proszę panów tutaj. Alkohol ? W królestwie  ciemnosci? o cholera  straz piekla . chowajcie browary

adifikator GAZUUU.

Metalomobil zamiast benzyny rządny jest gruby EPG.

piwo to nie alkohol
jak chcenie moge napisac wiecej takich :)))

• Haha 1
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.