Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
wontekk

Lista anime by wontekk

Recommended Posts

Hey,

z racji istnienia działu anime chciałbym podzielić się swoimi postępami z tego świata.

Już od dzieciaka zostałem oczarowany nietuzinkową animacją, muzyką, fabułą i innym walorami z różnych serii na początku m.in.  dragon ball'a, sailormoon, yugioh czy później naruto, bleach itp.

O wiele bardziej różniące się od naszych rodzimych animowanych tworów czy tych zachodnich japońskie czy generalizując wschodnie bajki stały się dla mnie o wiele bardziej ciekawe dla mnie. Dorastając i stając się nastolatkiem zacząłem podchodzić do tematyki bardziej poważnie. Sięgałem coraz po inne gatunki i tematy, które poruszały tytuły.

Swoje poczynania z biegiem czasu zacząłem zapisywać na stronie

https://myanimelist.net/

Dziś jest to głównie forma odskoczni od typowych uciech jakie dają dziś nam media. Można spokojnie odmóżdżyć przy jakiejś fajnej, ciekawej serii.

Moja lista anime

https://myanimelist.net/profile/wontekk

Seriami które dały mi najwięcej fun'u to.. Za dużo by to wymieniać, bo daleko mi do krytyka. Jakimś cudem o ile dana seria chwyci mnie klimatem i pochłonie mnie do świata przedstawionego to już jestem zadowolony i w dodatku pewien, że obejrzę serię do końca. W zasadzie większość tytułów, które obejrzałem czymś mnie kupiło.

Myślę, że nie warto iść w kierunku standardów i opini, ocen, bo można ominąć wiele ciekawego i pełnego frajdy, mile spędzonego czasu przy dobrej serii. Nie ważne już CZYM dana seria się spodoba. Ważne, aby dała jak najwięcej fun'u ^^

Pozdrawiam i zachęcam do oglądania anime.

• Like 1
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.