Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Przednooo

Skarga - AB.

Recommended Posts

Twój Nick na serwerze:Przednooo
Nick osoby na którą chcesz złożyć skargę:AB.
Data zdarzenia:10.06.2023r 23:40
Opis sytuacji: Admin nadużywa swoich praw używając komend do zabaw na serwerze, wyzywa oraz przeklina pokazując totalny brak kultury z jego strony (chyba że to nie jest wymaganie), dostaje bana po skomentowniu zachowania admina w sytuacji której używa czatu admina do przywołania gracza i bicie się z nim na kosy po czym go zabija  mój komentarz *jak frajer* po czym sam wyzywa graczy jak go zabiją bardziej kulturalnym językiem , dużo osób na serwerze mówi mi że za bardzo się panoszy proponuje przywołanie do porządku . Jeśli chodzi o te sytuację mapa się nie skończyła i nie mam jak wstawić demko godzinę podałem można sobie sprawdzić.
Dowód:
||| Zostales zbanowany
||| Nick: Przednooo
||| IP: 
||| SteamID: STEAM_0:1:482951120
||| Przez admina: AB.
||| Powod: Obraza admina
||| Czas nadania bana: 10.06.2023 - 23:41:40
||| Dlugosc bana: 1 godzina
||| Serwer: [Only DD2 #2][RESET 20.05] 2000FPS | Steam VIP  | LOSOWANIE VIPA | 100 HP | ASYSTY | RANGI CS:GO | Katujemy.eu (de_dust2)
||| Wygasnie: 11.06.2023 - 00:41:40
||| Zapraszamy na Katujemy.eu do wyjasnienia sytuacji

• Like 2
  • Wow 1

Hah  wypowiem sie krótko i na temat Obraziłeś Admina dostaleś na 1h sie ciesz że nie na dłużej :) kolejna kwestia oskarżasz mnie ze nadużywam wyzywam itd itd tak ze prosze o jakiekolwiek dowody bo napisać to może każdy. Ja se nie przypominam żeby ktokolwiek sie na mnie skarżył a wręcz przeciwnie jestem bardzo lubiany na serwerze :) żartujemy śmiejemy sie a kolego ze ty placzesz i probujesz wciskać jakies bajeczki to przedstaw jakiekolwiek dowody a nie oczerniasz :) 

Tak ze poniżej wstawie ssa za co dostaleś :)

Ps. Czekam na dowody ktorych nie znajdziesz bo takiego miejsca nie ma i nie było :)

Pozdrawiam Cieplutko :)

20230610234159_1.jpg

•  MLK. changed the title to Skarga - AB.
  • Donor

Witam:hi:

11 godzin temu, Przednooo napisał(a):

dostaje bana po skomentowniu zachowania admina w sytuacji której używa czatu admina do przywołania gracza i bicie się z nim na kosy

nic takiego na say nie miało miejsca wiec proszę nie kłamać :)

Byłą sytuacja gdzie razem z @  AB.  poszliśmy na kosy ale żaden z graczy o tym nie wiedział. wiec powiedz mi skąd o tym mogłeś wiedzieć jeżeli rozmawiałem z nim przez komendę? to po pierwsze:)

Po drugie gdzie masz dowody co do nadużywania władzy z jego strony.

11 godzin temu, Przednooo napisał(a):

dużo osób na serwerze mówi mi że za bardzo się panoszy

masz na to dowód? 

Po 3 kolego do mnie nikt na jego temat nie pisał a uwierz że jak coś jest nie tak to ja o tym pierwszy wiem :)

Skargę odrzucam :) MIŁEGO DNIA :)

• 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.