Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
.dERYL

[1681] Pytanie na dziś

Recommended Posts

Raczej nie mam ulubionego przy moim systemie pracy, ale jak już miałabym wybierać, to byłby to poniedziałek kiedy mam wolne i w końcu mogę pójść sobie coś kupić i pozałatwiać sprawy :feelsgreatman:

• Like 3
  • I love it 1

Ja nie mam mojego ulubionego dnia tygodnia. Dlaczego? Często kazdy dzień jest po prostu inny, nie lubię się zamykać na to że poniedziałki są najgorsze bo zazwyczaj to jest pierwszy dzień pracy w tygodniu. Piątek za to niby jest końcem tygodnia pracy ale jestem najbardziej tego zmęczony, a weekendy to zazwyczaj spędzam na kacu XD

Aleee są takie dni, w których jestem po prostu szczęśliwy i tyle.

• Like 3
  • I love it 1

Myślę, że każdy ale kiedy mam dwa dni wolnego to mogę coś fajnego wypić oraz przyjarac backa zagrać w csa i cieszyć się życiem przy moim trybie życia.  Mam system dniowka nocka dwa dni wolnego więc krótko I na temat nie mam ulubionego dnia tygodnia jeśli chodziłem do szkoły zdecydowanie piątek można było myśleć o jakimś wyjeździe miły czas z spędzić  z kobietami i koleżkami.  Wtedy życie miało smaczek raz kobita raz facecik przy piwku dobrej wódeczce i whisky pozdro

• Like 2
  • I love it 1

•  MLK. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.