Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Seaal19

Skarga - LeonZawodowiec07

Recommended Posts

1. Nick oskarżyciela: Seaal
2. Nick oskarżonego: @  LeonZawodowiec07
3. IP lub SID oskarżonego: STEAM_1:0:63037728

4. Data i czas zdarzenia: 29.05-09.06
5. Przebieg sytuacji: Tutaj zostało popełnionych kilka błędów przez jednego administratora. Zacznijmy od tego, że te dwa bany są niesłuszne (wiem, każdy może się pomylić), ale nie ma też rozpisanych demek ani w jednym odwołaniu, ani w drugim... Administrator nie umie bądź nie ma czasu? No tak trochę nie wypada nie rozpisać ani jednego demka w dwóch odwołaniach z przybliżeniem czasowym pierwsze odwołanie od drugiego ok. tygodnia. Mało tego, dwa bany niesłuszne, żadnej rozpiski z demek nie ma, nawet nie została podjęta próba, a w dodatku w dowodzie nr2 (odwołanie 1234124) wypowiedział się @  LeonZawodowiec07 dopiero po upływie 24h, co jest kolejnym popełnionym przez niego błędem. W moim odwołaniu (odwołanie Seaal) też minęło ponad 24h i nie ma żadnego zainteresowania ze strony oskarżonego. Administrator powinien ponieść konsekwencje za takie czyny, gdyż na moim przykładzie zbanował mnie, nie zainteresował się sprawą na forum, sam sobie grał na serwerze, a ja nie mogłem, ponieważ miałem bana. Ja rozumiem, że raz może się zdarzyć, przypadek... Ale dwa razy w ciągu prawie tygodnia popełnić 3 błędy w jednym i drugim odwołaniu? Proszę o rozpatrzenie tej skargi, dzięki ;) 
6. Dowody: 

1) 

2) 

• Like 2
  • I love it 1

•  MLK. changed the title to Skarga - LeonZawodowiec07

Jeżeli chodzi o brak rozpisania demek to zwyczajnie nie było mnie w domu, nie miałem możliwości, aby to zrobić. Nie spędzam całego życia przy komputerze, ani na serwerze. Mam także życie prywatne. Co do pierwszego bana to wiem, że z decyzją postąpiłem zbyt pochopnie. Co do twojego bana to miałem powody, aby takiego udzielić.  A co do tego "tygodnia" to polecam zajrzeć w kalendarz :) Jak doskonale wiemy na serwerze pojawia się multum cheaterów i nie każdego da się zweryfikować w 100%. Jesteśmy tutaj, aby gracze mogli w spokoju sobie odpocząć w wolnym czasie i nie denerwować się na gości, którzy latają np. na spinbocie. 

• Like 3
  • Haha 2

Admin został ukarany za swoje dotychczasowe błędy. Będę się przyglądać pracy @  LeonZawodowiec07  i przy kolejnych takich sytuacjach będą wyciągane inne konsekwencje. Rozumiem ze ktoś może nie zdarzyć rozpisać dema, lecz można również zgłosić ze się nie zdąży w 24h i ktoś by sie na pewno tym zaja. Miłego dnia!

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.