Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Shiwo

Odwołanie od bana - Shiwo

Recommended Posts

Twój nick:Shiwo

Nick admina banującego:Konsola

Data/Mapa:0.9.09.2023 23:57 Only Mirage #7

SteamID:

STEAM_1:0:611440631

Serwer (mod):   Only Mirage #7                            

Opis sytuacji:To tak gram już trochę na katujemy.eu i nic się nie działo wchodze do pałacu na a gość mi wyskakuje ja mam awp to szybko zoomuje i strzelam mu flicka normalnego w ciało po czym otrzymuje komunikat że zostałem zbanowany. Sądzę że był to błąd antycheatu bo żadnego wspomagania nie używam i nie używałem.

Leek  

Ban od AC. Decyzja 48h

• Namey changed the title to Odwołanie od bana - Shiwo
  •  Leek locked this topic

Powiem tak, minutek może nie ma za wiele ale są wystarczające aby blokada została

16:39 +b o wiele za szybko oddany strzał na slow modelu przeciwnika nawet troche nie widać a trafił idealnie
17:02 +b prefire z bs a na short i konekt idealnie wychyla wiedząc gdzie wcelować do tego moim zdaniem jest wspomaganie celowania do tego
17:18 +b ta sama sytuacja co w minucie 16:39 za szybko oddany strzał jest to po prostu fizycznie nie możliwe żeby tak zrobić

Bardzo krótko trwało te demko szkoda że tak szybko cię zbanowało bo na pewno jeszcze sporo fajnych akcji by było, do tego widać że odpalałeś się i po chwili wyłączałeś nie wiem jaki to miało cel ale no niestety nie tutaj takie numery.

Ban zostaje

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.