Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Przednooo

Odwołanie od bana - Przednooo

Recommended Posts

Twój nick: Przednooo

Nick admina banującego: Faziii

Data/Mapa: 07.06.2023 - 21:41:08 de_dust2

SteamID: 322 STEAM_0:1:482951120   

Serwer (mod): Serwer: [Only DD2 #2][RESET 20.05] 2000FPS | Steam VIP  | LOSOWANIE VIPA | 100 HP | ASYSTY | RANGI CS:GO | K                              

Opis sytuacji: Wbiłem na serwer pograć sobie w po kilkunastu minutach na serwerze zabiłem admina  "AB." po czym widziałem jak wbił sobie na specta pewnie mnie sprawdzić jak się nie myliłem dostałem jakieś wytyczne na pobranie wg nie wiedziałem co to jest miałem jakieś error pisaliśmy na steam i wysyłałem mu na czat ss że coś mi nie działa po chwili udało mi się i miałem pod ctrl +v wkleić mu lecz zrobiłem ss i miałem zdięcie skopiowane zamiast tego raportu  wbiłem w cs miałem laga mam ss wywaliło mi cs i dostałem info żeby wbić na serwer wbiłem dostałem perma z opisem :"ucieczka od wg" nie mój problem że korzystam z programu pierwszy raz nie znam obsługi tego programu. Posiadam konto steam jak coś ostatnio więcej gram w csgo i niezbyt mi zależy na tym banie bo jest miliony serwerów ale za takie adminowanie i dowalanie się bo ktoś admina zabił jest słabe i niezbyt taka osoba pasuje na to stanowisko miałem kilka serwerów i wiem że lepiej się pozbyć takiej osoby lub pouczyć ją niż ma niszczyć serwer i banować losowe osoby bo go zabiły (a ban nie wiem czemu od Fazii skoro pisałem i rozmawiałem z AB)

Wycinek z konsoli:

[FB]-------------------------------------[FB]
||| Zostales zbanowany
||| Nick: Przednooo
||| IP: 4
||| SteamID: STEAM_0:1:482951120
||| Przez admina: Faziii
||| Powod: ucieczka od wg
||| Czas nadania bana: 07.06.2023 - 21:41:08
||| Dlugosc bana: Permanentnie
||| Serwer: [Only DD2 #2][RESET 20.05] 2000FPS | Steam VIP  | LOSOWANIE VIPA | 100 HP | ASYSTY | RANGI CS:GO | K
||| Wygasnie: Nigdy

Zrzut ekranu (14).png

Zrzut ekranu (12).png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.