Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Pr0xyy

Podanie na admina - Pr0xyy

Recommended Posts

Nick: Pr0xyy
Imię: Domink
Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/Pr0xyy/arena.katujemy.eu:27015/
Doświadczenie w adminowaniu:  ~miesiąc
Znajomość sourcemoda [0/10]: 7
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: ~7-10 godzin dziennie 
Dlaczego Ty?:Ponieważ gdy wchodze na serwer, 1 na 10 razy jest jakiś admin. Gram często o poranku i wieczorem a nie każdy tak gra. Chce utrzymać porządek na serwerze.

Posiadasz mikrofon?: Tak
Kontakt: [email protected]
SID: STEAM_1:1:474434793

Posiadasz konto Prime?: Tak
Akceptujesz regulamin admina (link)?: Tak
Akceptujesz regulamin serwera (link)?: Tak

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar (link)?: Tak

• Like 5

+ Wiek

+ GT

+ Znajomość Sourcemoda ( o ile faktycznie takową posiadasz )
- Konto na Forum pod podanie

Jestem na Tak,
Powodzenia :>

• Like 4
  • I love it 1

• Deserved

Jestem zdecydowanie na tak.

Nie da się nie zauważyć, że często spędzasz czas na serwerze. Dobrze sobie radzisz w załagodzeniu sytuacji, gdy ktoś zaczyna atakować słownie oraz chętnie udzielasz pomocy nowym użytkownikom. Twoja towarzyskość sprawia, że przyjemnie się z Tobą rozmawia. Doceniam staż na serwerze oraz biegłość w obsłudze sourcemoda, wiek na +.

• Like 4
  • Haha 1
  • Wow 1
  • I love it 1

Ja jestem na NIE

+wiek

+gt

+sm

-konto na forum pod podanie 0 aktywności jakiejkolwiek

Ogólnie jakieś mieszane uczucia mam do twojej osoby raz normalnie da sie z toba pogadać a drugi raz jakbyś mial inna osobowość. Ale myślę że jakbyś troche się uspokoił to mógłbym z tobą współpracować i na spokojnie rozmawiać i byłbym na tak.

• Like 6
  • Haha 3

na nie
-prowokator
-konto stricte pod podanie, w tym czasie moglbys chociaz aktywnosc zrobic
-stala aktywnosc to w sumie od tygodnia
+wiek

• Like 6

+ gt

+/- opis doświadczenia, same podanie ze masz miesięczny staż w byciu adminem bynajmniej u mnie nie przechodzi

- konto pod forum 

+ wiek 

-/+ znajomość sourcemoda, tak powiem ze swojego doświadczenia  że pisanie,  że zna się sm na 7/8 to już są zaawansowane rzeczy. Jeśli potrafisz to co jest w skali sm na poziomie 7/8 to zwrócę honor i jednocześnie chciałbym to zobaczyć na własne oczy. 

Aktualnie jestem na nie, powodzenia! 

• Like 6

+ Czas 

+ GT

+ Wiek

- Forum

Poznałem gracz jest miły pomocny myślę że takich tu potrzeba :) 

Jestem na TAK

• Like 4
  • Haha 1

Na ten moment jestem na NIE

+ Wiek

+ GT

+ - SM (Patrząc po tym jak ująłeś swoje doświadczenie w adminowaniu "miesiąc" wcale nie mam pewności, że twoja znajomość sm jest na poziomie 7)
- Konto stworzone pod podanie. Konto na forum mogłeś stworzyć już wcześniej i "nabijać" aktywność mając w głowie, że będziesz chciał startować na administratora i wiedząc jaką masz aktywność na serwerze. 
- Często widziałem prowokacje z twojej strony do innych graczy serwera oraz bezsensowne osądzanie innych o cheaty. Wydaje mi się, że przez takie bezsensowne osądzanie innych i prowokujące zachowania z twojej strony narobiły by troszkę brudu w banach/mutach itd..

Ogólnie, nie miej mi za złe mojej wypowiedzi pod tym, bo prywatnie jesteś w porządku gościu, do porozmawiania i pośmiania się :)
Popracuj nad tymi błędami o których wspominają ci inni, zrób większą aktywność na forum i napisz podanie ponownie. Powodzenia! 

• Like 2
  • Wow 1

Pojawiło się kilka wypowiedzi, w których zarzucono Ci częste prowokacje. Co prawda nie mam czasu na przeglądanie dem, ale w logach znalazłem to:

Cytat

[Jun 06 |15:13:11| 2023] Pr0xyy (STEAM_1:1:474434793): prowokacja XDD
[Jun 06 |15:13:36| 2023] Pr0xyy (STEAM_1:1:474434793): co = gowno = prowokacja xD admin roku

Jeśli masz zastrzeżenia co do działań admina to zawsze możesz to zgłosić w odpowiednim dziale zamiast szukać dalszych zaczepek.

Popraw zachowanie na serwerze, zdobądź poparcie graczy i wtedy złóż podanie ponownie.

Twoje podanie zostało odrzucone.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.