Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Katujemy.eu

[Aktualizacja] NOWY SYSTEM WYPOSAŻENIA W CS2! Aktualizacja Counter-Strike 2 06.06.2023

Recommended Posts

  • BOT

Długo czekaliśmy, ale w końcu jest. Przed chwilą Valve ogłosiło kolejne zmiany, które zostaną wdrożone w Counter-Strike 2. Dotyczą one głównie zakupów broni, ale też i systemu wyposażenia!

Od ostatnich informacji dotyczących Counter-Strike 2 minęło naprawdę sporo czasu. Zapowiedzi nowej gry nie pojawiły się również przy okazji ostatniego turnieju rangi Major w CS:GO, co zresztą nie spodobało się graczom. Jednak jak to Valve ma w zwyczaju, najwięcej informacji dostajemy wtedy, gdy się tego najmniej spodziewamy.

Zakup złej broni? Żaden problem w Counter-Strike 2

A dzisiejsze zmiany są naprawdę przełomowe. Przede wszystkim, dotyczą one systemu wyposażenia i zakupu broni. Najważniejszą zmianą jest to, że w Counter-Strike 2 będziemy mogli anulować zakup broni podczas gry. Oznacza to, że jeśli omyłkowo kupiliśmy dodatkową broń, to bez problemu anulujemy ten zakup i odzyskamy nasze fundusze.

Bought the wrong thing? Meant to buy a different weapon, armor, or grenade? Sell your purchase back and buy again (during buy time). pic.twitter.com/7KJ4WN82XU

— CS2 (@CounterStrike) June 6, 2023

Druga zmiana dotyczy już systemu wyposażenia. W Counter-Strike 2 nie będziemy już musieli przebijać się przez menu zakupu broni. Nowy system wyposażenia w CS2 sprawia, że będziemy mogli wybrać łącznie do piętnastu broni, które będziemy chcieli zakupić. Może to być pięć pistoletów, pięć broni średniego poziomu i pięć kategorii. A co najważniejsze, pojawi się możliwość dodania obu wersji M4 – M4A4 i M4A1-s.

Any 5 pistols, any 5 mid-tier weapons, and any 5 rifles. Today’s Counter-Strike 2 update introduces a revised loadout system where players select 15 weapons from 3 categories on CT and T-side to bring with them into matches. Including the M4A4 and M4A1-S. pic.twitter.com/enl7mW9qnT

— CS2 (@CounterStrike) June 6, 2023

Wszystkie artykuły o CS2 znajdziecie w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Artykuł NOWY SYSTEM WYPOSAŻENIA W CS2! Aktualizacja Counter-Strike 2 06.06.2023 pochodzi z serwisu Respawn.pl.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

  • visca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.