Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
w aka graffiti

Odwołanie od bana - w

Recommended Posts

Twój nick: w                    //   (na forum za krótki zeby zarejestrowac)

Nick admina banującego:  Ogarniaka (? nie jestem pewien) 

Data/Mapa: 04-06-2023 15:03:53  mirage 14

SteamID:

STEAM_0:0:764518359

Serwer (mod):    only mirage 14                          

Opis sytuacji: Odpalam cs robie staty 10 2 4 po czym dostaje perma za "cheaty". Proponuje weryfikować najpierw czy ktoś jest odpalony zanim sie zbanuje

nie wiem co tam mówiliscie nie odpowiadalem bo dc mialem glosniej od gry. Mowilem ze jesli chcą to mogą mnie sprawdzić.. ;-;

Dodam, ze średnie według mnie jest gdy admin chce zbanowac zamiast wydać odrazu bana to wyzywa takiego gracza od botów itp. Powiedzenie pocwicz które powiedział "Ogarniaka" po banie gdy juz mnie nie było powinno być raczej z mojej strony do takiej osoby ze skoro ktoś jest lepszy to banuje osobnika. Do tego aimbot? Większość zabójstw było w  ciało (tak tak wiem jest aim assist na ciało, lecz bez świetnego resolvera w cheacie nie pójdzie dobrze bo widać z daleka ze ktos jest odpalony wtedy), proponuje być milszym dla graczy ;-;

ponizej sytuacja o której mówie wraz z momentem bana, niestety posiadam tylko 45 sekund ustawione od nvidii więc nie jestem w stanie pokazać momentu w którym zabijałem kogoś, mozna zobaczyć to naszczescie na demkach)) 

https://streamable.com/2vvnze

chciałem pograć po przerwie a tu taka niemiła sytuacja..

• I love it 1

kolego kochany z mojej strony to wygladało tak ze siedzialem na spekcie pare rund  i widzialem jak ci ten celownik latał i stwierdziłem ze cos masz bo to nie normlane ze tak celownik skacze a ogarniaka  nie jest adminem  nawet poprostu gadalismy na dc i mowił mi zeby cie sprawdził bo ci lata ten celownik 

Leek  

To nie jest rozpiska. Rozpisz demko do jeszcze 2h

Teraz, zerO1337 napisał(a):

kolego kochany z mojej strony to wygladało tak ze siedzialem na spekcie pare rund  i widzialem jak ci ten celownik latał i stwierdziłem ze cos masz bo to nie normlane ze tak celownik skacze a ogarniaka  nie jest adminem  nawet poprostu gadalismy na dc i mowił mi zeby cie sprawdził bo ci lata ten celownik 

Serio czekałem 22 godziny na taką odpowiedź ze kolega powiedział ze mam cheaty sprawdziłeś kilka rund i ban? 0 jakiegoś uzasadnienia... Za cheatera będą mnie brać bo gram jak gram celownik mi nie skakał tylko flicki robie dla klipów bo smieszniej wyglądają.. Posiadam 5 minutowy zlepek momentów z gry (na innej serwerowni) gdzie widać jak zabijam i mi tak samo skacze celownik a nie dostałem nigdy za takie coś bana. Dlaczego nie odpisałeś odrazu po zobaczeniu tematu ze zbanowałeś bo myślałeś ze mam cheaty tylko czekałeś tak duzo czasu?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.