Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Guest

Skarga - Hudinii

Recommended Posts

Nick oskarżonego: hudinii

Opis sytuacji: Coś mi tu po prostu nie gra. Z całą sympatią do oskarżonego, ale niska aktywność + nietrafne werdykty.

Powód: j/w

Dowody:

I wyjaśnienie zgłoszenia powyżej: 

Do tego dochodzi fakt niskiej aktywności - poza tymi nietrafnymi decyzjami jest tylko jedno zgłoszenie (Nie mam jak sprawdzić trafności, bo demo wygasło. Archiwum to posty starsze niż 14 dni, więc w 2 tygodnie tyle byłoby roboty). Reszta aktywności to raczej tylko posty decyzja 48/wyjaśnij powód/brak rozpiski czyli robota, która zajmuje 30 sekund.

Ogólnie miałbym to głęboko, ale teraz gdy jestem opiekunem areny zależy mi na tym, aby w tym dziale było możliwie minimum pomyłek.
Drugą kwestią jaką muszę poruszyć, to stanięcie w obronie za moim kolegą @ Night0oo , który (podobno) został zdegradowany właśnie z w/w powodów.

•  MLK. changed the title to Skarga - Hudinii
  • Legend
  • Popular Post

Myślę, że każdemu należy się druga szansa, tym bardziej że jedna z tych rozpisek jakoś mega nie odbiega od rozpiski Opiekuna UBT.

Jedna nietrafna, a druga to ban nadany z poziomu serwera. Hudini jest już dosyć długi kawał czasu na UBT, gdzie wcześniej większość jego pracy była praktycznie perfekcyjna, każdemu ma prawo podwinąć się noga. 

Skargę przyjmuję, ale sprawę załatwimy sobie prywatnie z @ hudinii , nie będzie tutaj żadnej degradacji, ale większy nadzór nad jego działaniem jako UBT.

• Like 10
  • KAT 1
  • Wow 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.